Brzozów: Atak nożownika na rynku. Zadał cios w klatkę piersiową

Polska
Brzozów: Atak nożownika na rynku. Zadał cios w klatkę piersiową
KPP w Brzozowie
43-latek został zatrzymany przez brzozowską policję

Podkarpaccy funkcjonariusze policji zatrzymali 43-latka, który nożem zaatakował na rynku w Brzozowie. 39-letni mężczyzna z obrażeniami klatki piersiowej trafił do szpitala. Napastnik najbliższe miesiące spędzi za kratkami. Tam będzie czekał na sądową rozprawę.

Do groźnego incydentu doszło w sobotę około godz. 22:00. Policjanci dowiedzieli się, że na rynku w Brzozowie nożownik zaatakował mężczyznę. Na miejscu znaleźli 39-letniego mężczyznę.

 

Pokrzywdzony potwierdził, że został zaatakowany i raniony ostrym narzędziem w klatkę piersiową. Następnie przewieziono go do szpitala. Szczęśliwie jego obrażania nie zagrażają życiu. 

Atak nożownika w Brzozowie. Trafił do aresztu

Po zabezpieczeniu miejsca i zebraniu informacji na temat podejrzanego policjantom po 40 minutach udało się odszukać i zatrzymać nożownika. Napastnikiem okazał się 43-latek, podobnie jak jego ofiara, mieszkaniec powiatu brzozowskiego. 

 

Policja nie przekazała, co było motywem sprawcy, ani tego, czy napastnik i zraniony mężczyzna wcześniej się znali. 

 

ZOBACZ: Napad na bank w Kurowie. Policja opublikowała wizerunek sprawczyni

 

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie zebrali materiał w sprawie i przekazali do Prokuratury Rejonowej w Brzozowie, co pozwoliło na postawienie 43-latkowi zarzutu. Na wniosek prokuratora sąd zastosował wobec mężczyzny trzymiesięczny, tymczasowy areszt.

 

ako/wka / Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie