Wrocław. Okradał sklepy przebrany za kobietę. Kamuflaż nie pomógł

Polska
Wrocław. Okradał sklepy przebrany za kobietę. Kamuflaż nie pomógł
KMP Wrocław
45-latek okradał sklepy w przebraniu kobiety

W czarnej sukience, białych kabaretkach, peruce i ciemnych okularach - tak złodziej z Wrocławia grasował po sklepach w mieście, gdzie kradł perfumy. Nie udało mu się jednak zmylić policjantów - 45-latek odpowie za swoje zachowanie przed sądem.

- Kamery w jednej z wrocławskich drogerii zarejestrowały sceny niczym z kultowego filmu Stanisława Barei pt. "Poszukiwany, poszukiwana" - przekazał mł. asp. Rafał Jarząb z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu. 

Wrocław. W przebraniu kobiety okradał drogerie

Chodzi o nietypowy kamuflaż złodzieja, który grasował po wrocławskich sklepach, gdzie kradł perfumy. Mężczyzna idąc na "łowy" zakładał perukę z długimi włosami, czarną sukienkę, kabaretki i klapki. 

 

ZOBACZ: Zamość: Włamał się do kościoła i przebrał za księdza. Znalazł go proboszcz

 

- Intensywna praca oraz szeroko zakrojone czynności operacyjne funkcjonariuszy Wydziału Kryminalnego komendy miejskiej doprowadziły do zatrzymania 45-letniego seryjnego złodzieja sklepowego - poinformował mł. asp. Rafał Jarząb.

45-latek miał na sumieniu  nie tylko kradzieże

Okazało się, że mężczyzna miał na sumieniu nie tylko kradzieże. Poruszał się po Wrocławiu autem mimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów.  

 

- Za kradzieże oraz jazdę swoim leciwym volkswagenem, pomimo orzeczonego zakazu, grozić mu może kara nawet 5 lat więzienia - wyjaśnił.

Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie