Zabójstwo w Sławęcinie. Podejrzewany został zatrzymany

Polska
Zabójstwo w Sławęcinie. Podejrzewany został zatrzymany
Pixabay/Podkarpacka Policja
Policja zatrzymała podejrzewanego

W Sławęcinie na Podkarpaciu doszło w środę do zabójstwa. Podczas interwencji w jednym z domów policjanci znaleźli ciało kobiety oraz rannego mężczyznę, który następnie trafił do szpitala. W środę po godz. 22 zakończyła się policyjna obława, a 20-letni Jakub W., został zatrzymany na terenie gminy Jasło.

W środę w podkarpackim Sławęcinie doszło do morderstwa. Zginęła kobieta, sprawca ranił również mężczyznę, jednak jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

 

Sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia. Policjanci od początku podejrzewali, że sprawcą jest syn małżeństwa, 20-letni Jakub W.

 

W środę po godz. 22 zakończyła się policyjna obława, a 20-latek został zatrzymany na terenie gminy Jasło.  - Jakub W. został zatrzymany przez policjantów, a następnie przewieziony do jasielskiej komendy i trafił do policyjnego aresztu. Tam będzie czekał na dalsze czynności – powiedział PAP Daniel Lelko, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Jaśle.

Morderstwo w Sławęcinie

Rodzina, u której doszło do tragedii do tej pory nie była w zainteresowaniu policji. - Nie miała założonej niebieskiej karty. Na razie nie znamy motywu działania sprawcy. Nie mamy żadnych podejrzeń, co się mogło wydarzyć - przekazała szefowa jasielskiej prokuratury.

 

ZOBACZ: Pirotechnicy w lokalu wyborczym w Warszawie. Istniało ryzyko eksplozji

 

- Około godz. 14:30 w Sławęcinie interweniujący policjanci w jednym z domów znaleźli ciało kobiety oraz rannego mężczyznę, który został przetransportowany do szpitala - powiedział w rozmowie z Interią mł. asp. Daniel Lelko, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jaśle.

 

- Kobieta zginęła prawdopodobnie od ciosów nożem. Życiu mężczyzny nie zagraża niebezpieczeństwo - powiedziała w środę wieczorem szefowa Prokuratury Rejonowej w Jaśle Grażyna Krzyżanowska.

Kajetan Leśniak / Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie