Dubaj: Właściciel zoo chciał zrobić dowcip gościom. Do basenu wpuścił tygrysa

Świat
Dubaj: Właściciel zoo chciał zrobić dowcip gościom. Do basenu wpuścił tygrysa
FLICKR/Rene Schwietzke/Instagram/humaidalbuqaish
Do basenu wpuszczono tygrysa

W sieci furorę robi nagranie, które powstało w luksusowym zoo w Dubaju. Na filmie widać osoby pływające w basenie, które w pewnym momencie w popłochu uciekają z wody.

W sieci krąży nagranie, na którym znajdujące się w basenie osoby robiły sobie zdjęcia i w pewnym momencie zorientowały się, że za ich plecami pojawił się groźny drapieżnik. Zaczęli w pośpiechu wyskakiwać z wody, niektórzy w dosyć niezdarny sposób.

 

Właściciele tygrysa wpuścili go do wody dla żartu. Teoretycznie zwierzęta w ośrodku są przyzwyczajone do ludzi, choć nigdy nie wiadomo, jak zachowają się w stresującej sytuacji. Z takiego założenia najwidoczniej wyszły też osoby, które spędzały czas w basenie. 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Humaid Abdulla Albuqaish🇦🇪🇧🇷 (@humaidalbuqaish)

 

Część osób na filmie jest wyraźnie przejęta, natomiast ci, którzy nagrywali telefonami filmy, śmieją się, nie przerywając nagrań.

Luksusowe zoo w Dubaju

Film do sieci trafił 17 września i został opublikowany przez ośrodek Al Buqaish w Dubaju. Ogród zoologiczny zapewnia, że jego misją jest ratowanie zwierząt, które nie poradziłyby sobie na wolności.

 

ZOBACZ: "Przywrócimy tygrysa tasmańskiego". Po raz pierwszy uzyskano RNA wymarłego gatunku

 

W jaki sposób groźne drapieżniki jak węże, lwy, tygrysy czy niedźwiedzie trafiły do ośrodka? To zwierzęta najczęściej porzucone przez właścicieli, po tym, jak władze Dubaju zabroniły posiadania egzotycznych zwierząt w domu.

 

Ogród jest ośrodkiem prywatnym, który odwiedzają gwiazdy i celebryci. Do można się dostać wyłącznie po wcześniejszym umówieniu wizyty.

Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie