Chciała uszkodzić auto byłego partnera. Pomyliła samochody

Polska
Chciała uszkodzić auto byłego partnera. Pomyliła samochody
31-latka była pod wpływem alkoholu

Policja zatrzymała kobietę, która uderzała kamieniem w zaparkowany samochód. Wzburzona 31-latka miała zamiar uszkodzić auto byłego partnera. Jednak okazało się, że niszczyła samochód obcego mężczyzny. Teraz grozi jej do pięciu lat więzienia.

- W środę policjanci z komisariatu w Dobrzejewicach, podczas nocnej służby patrolowej, przejeżdżali przez jedną z miejscowości w gminie Lubicz - przekazała rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Toruniu asp. Dominika Bocian.

 

- Po północy mundurowi zauważyli kobietę, która trzymając w dłoni kamień, uderzała w szyby zaparkowanego samochodu marki Renault - dodała.

 

Funkcjonariusze zainterweniowali w sprawie niszczenia mienia. Okazało się, że to 31-letnia mieszkanka gminy Obrowo. Jak podkreśliła rzeczniczka, kobieta nie reagowała na polecenia mundurowych.

Policja: Motywem działania kobiety była zemsta na byłym partnerze

- 31-latka była pod wpływem alkoholu, awanturowała się i próbowała oddalić się z miejsca zdarzenia - powiedziała asp. Dominika Bocian.

 

Samochód, przy którym policjanci zatrzymali kobietę, miał uszkodzone dwie szyby i część karoserii. Mieszkanka gminy Obrowo resztę nocy spędziła w izbie wytrzeźwień. Następnie została przewieziona do policyjnej celi.

 

ZOBACZ: Koło: Kompletnie pijany i poszukiwany. Wpadł przez kebab

 

- Rano przeprowadzono oględziny samochodu - przekazała rzeczniczka KMP Toruń. - Udało się dotrzeć do właściciela zdewastowanego samochodu, od którego policjanci przyjęli zawiadomienie o przestępstwie - podkreśliła.

 

Podejrzana usłyszała zarzut zniszczenia mienia. Jak ustalili mundurowi, motywem działania kobiety była zemsta na byłym parterze.

 

- Dlatego 31-latka uderzała samochód kamieniem - poinformowała policjantka. - Zatrzymana pomyliła się jednak i wybrała auto obcego mężczyzny - dodała.


Za popełnione przestępstwo kobiecie grozi do pięciu lat pozbawienia wolności.

Michał Blus/ Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie