Sztuczna inteligencja zaplanuje wesele. Trwają poszukiwania chętnych par

Świat
Sztuczna inteligencja zaplanuje wesele. Trwają poszukiwania chętnych par
Pixabay.com
AI zorganizuje wesele

Amerykańska firma Aimpoint Digital poszukuje par, które chciałyby powierzyć organizację swojego wesela sztucznej inteligencji. Program zaplanuje wydarzenie z największymi szczegółami, dostosowując je do preferencji pary młodej.

Jak zapewniają autorzy projektu, sztuczna inteligencja bez najmniejszych problemów jest w stanie przejąć wiodącą rolę w planowaniu ślubu i przyjęcia weselnego.

 

Program wybierze najlepsze miejsce, zaprosi gości, usadzi ich na odpowiednich miejscach, a także zapewni wystrój, kwiaty i elementy rozrywki.

 

Inteligentny wedding planner zbierze wszystkie potrzebne informacje za pomocą krótkich pytań. Na podstawie odpowiedzi stworzy "doświadczenie ślubne", które będzie maksymalnie dostosowane do preferencji i zainteresowań pary młodej.

Poszukiwania chętnych

Aimpoint Digital, prezentując swój nowy produkt, poinformował, że jednocześnie rozpoczyna poszukiwania par, które chciałyby skorzystać z takiej formy pomocy przy organizacji wesela.

 

Usługa świadczona będzie zupełnie bezpłatnie. Wniosek złożyć można poprzez oficjalną stronę internetową.

 

ZOBACZ: Włochy: Odwołali ślub, by zostać księdzem i zakonnicą. Zdradzili, co ich skłoniło

 

W trakcie rekrutacji kandydaci będą musieli szczegółowo opisać swoją historię poznania oraz wiję ślubu i datę, w której ma się odbyć. Dodatkowo będą musieli zachęcić twórców krótką informacją, dlaczego to właśnie oni zasługują na tego typu wyróżnienie.

mjo/ac/ Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie