Pruszków: Pożar domu weselnego. Ewakuowano 150 osób

Polska
Pruszków: Pożar domu weselnego. Ewakuowano 150 osób
Google Maps/Facebook/Wawa Hot News 24
Pożar domu weselnego w Pruszkowie

W Pruszkowie doszło do pożaru domu weselnego. - Ewakuowano 150 osób. Na razie brak poszkodowanych - przekazał w rozmowie z polsatnews.pl mł. bryg. Karol Kroć. W budynku odbywała się impreza weselna.

Do pożaru doszło po godz. 17:00. Na miejscu pracuje kilkanaście zastępów straży pożarnej i kilkudziesięciu strażaków. Interia wskazuje, że "skala pożaru jest ogromna, a sala wymagać będzie gruntownego remontu. To oznacza, że odwołać trzeba wesela zaplanowane na kolejne miesiące".

 

Jak poinformował w rozmowie z polsatnews.pl mł. bryg. Karol Kroć, w budynku odbywała się impreza rodzinna - wesele. - Ewakuowano 150 osób. Na razie brak osób poszkodowanych - przekazał oficer prasowy Komendy Powiatowej PSP w Pruszkowie.

 

 

Wskazał również, że pożar jest częściowo opanowany, ale dogaszanie będzie jeszcze trwało co najmniej kilka godzin. Obecnie strażacy prowadzą prace rozbiórkowe przy poddaszu budynku, które są utrudnione ze względu na poszycie dachu z blachy.

 

ZOBACZ: Dąbrowa Górnicza. Pożar drzwi bazyliki NMP. Sprawę wyjaśnia prokuratura

 

- To trudna praca na wysokości - wskazał Kroć. Strażacy, by zbliżyć się do poddasza, korzystają z drabin wozów strażackich.

jk / Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie