Opole: Wypadek policyjnego radiowozu. Jest nagranie z monitoringu

Polska
Opole: Wypadek policyjnego radiowozu. Jest nagranie z monitoringu
Polsatnews.pl, Youtube/PROSTOZOPOLSKIEGO
Wypadek radiowozu w Opolu

Do sieci trafiło nagranie ze zderzenia radiowozu i osobowego auta w Opolu. Jak informowaliśmy, doszło do niego we wtorek, a mandat za zignorowanie sygnalizacji świetlnej otrzymał kierujący policyjnym pojazdem.

Radiowóz przewrócony na bok, zniszczona osobówka oraz przewrócony słup sygnalizacji świetlnej - to efekt kolizji, do której doszło we wtorek na skrzyżowaniu ulic Oleskiej i Chabrów w Opolu. Informacje o zdarzeniu strażacy otrzymali około 8:20 rano.

 

ZOBACZ: Warszawa: Nagle postanowiła wysiąść. Autobus ciągnął seniorkę po ulicy

 

Na miejscu służby ustaliły, że winnym jest osoba prowadząca policyjne auto. - Zakończyło się mandatem za niedostosowanie się do sygnalizacji świetlnej. Zgodnie z taryfikatorem to 1,5 tys. zł - mówił polsatnews.pl podkom. Dariusz Światczak z opolskiej Komendy Miejskiej Policji.

Nagranie z wypadku radiowozu w Opolu. Wjechał w czerwoną osobówkę

W zdarzeniu udział brały trzy osoby, z czego jedna została poszkodowana.

 

Natomiast w piątek w sieci pojawiło się nagranie z kolizji. Miejskim kamerom monitoringu udało się zarejestrować moment, jak radiowóz uderza w auto osobowe. Widać na nim, że kierowca czerwonego forda nie miał szans uniknąć kolizji z policyjnym samochodem.

 

 

Impet uderzenia był na tyle duży, że radiowóz został podbity w powietrze. Lecąc bokiem ściął znak drogowy i uszkodził sygnalizator świetlny oraz towarzyszący mu znak drogowy.

mjo/wka / Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie