Olsztyn: 37-latek zrzucił mężczyznę z mostu św. Jana

Polska
Olsztyn: 37-latek zrzucił mężczyznę z mostu św. Jana
Polsat News/Wikimedia Commons/Mazaki
Pobicie na moście w Olsztynie

- Prokuratura Rejonowa Olsztyn-Północ prowadzi śledztwo w sprawie szarpaniny na moście św. Jana Nepomucena w Olsztynie - przekazała polsatnews.pl st. post. Paulina Żur z tamtejszej policji. Chodzi o bójkę, do której doszło z soboty na niedzielę. 37-latek w trakcie awantury zrzucił 43-latka do rzeki Łyny.

- Prokuratura Rejonowa Olsztyn-Północ prowadzi śledztwo w sprawie szarpaniny na moście św. Jana Nepomucena w Olsztynie - przekazała polsatnews.pl st. post. Paulina Żur z olsztyńskiej policji.

 

ZOBACZ: Warszawa: Brutalne pobicie ratowników medycznych. Schowali się w karetce

 

Zatrzymany został 37-latek, który w trakcie bójki zrzucił pokrzywdzonego 43-latka do rzeki Łyny.

 

Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratury mają wyjaśnić, czy doszło do narażenia człowieka na niebezpieczeństwo. Jeśli podejrzenia się potwierdzą, sprawcy grozi do trzech lat więzienia.

Olsztyn. Pobicie nagrał świadek bójki 

Do awantury między dwoma mężczyznami doszło w nocy z soboty na niedzielę. Sprawę w poniedziałek opisał lokalny portal Olsztyn.com.pl. Zamieścił nagranie, na którym widać, że 37-latek bije leżącego na ziemi pokrzywdzonego, a następnie podnosi i przerzuca przez barierkę mostu.

 

Przechodnie, w tym nagrywający, nie zareagowali na pobicie. Ktoś jednak powiadomił policję, bo na miejsce przyjechały służby ratunkowe.

Poszkodowany trafił do szpitala

Mężczyzna, który wpadł do rzeki, nie poniósł poważniejszych obrażeń.

 

- Na szczęście 43-latkowi nic poważnego się nie stało i wydostał się na brzeg o własnych siłach. Drugi z mężczyzn oddalił się z miejsca przed przyjazdem policjantów - wyjaśniła st. post. Paulina Żur.

kg/wka / polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie