Biała Podlaska: Brutalne pobicie nastolatka. Okładali go pięściami i skakali mu po głowie

Polska
Biała Podlaska: Brutalne pobicie nastolatka. Okładali go pięściami i skakali mu po głowie
Twitter
Brutalne pobicie nastolatka w Białej Podlaskiej. Napastnicy skakali mu po głowie

Dwóch oprawców brutalnie pobiło nastolatka w Białej Podlaskiej (woj. lubelskie). Napastnicy okładali go pięściami, kopali i skakali mu po głowie, nie reagując na jego błagania o litość. Wszystko nagrał telefonem trzeci chłopak. "Prowadzimy intensywne działania, by pociągnąć do odpowiedzialności wszystkich biorących udział w pobiciu" - przekazała bialska policja.

Brutalne pobicie miało miejsce przy ul. Górnej w Białej Podlaskiej (woj. lubelskie). O sprawie poinformowało "Słowo Podlasia". Dwaj agresorzy brutalnie zaatakowali tam nastoletniego chłopaka.

 

W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie z incydentu. Widać na nim jak oprawcy kopią ofiarę i okładają ją pięściami. W pewnym momencie jeden napastników zaczyna skakać po głowie nastolatka.

 

Ofiara błaga swoich oprawców o litość. Agresorzy krzyczą  odpowiedzi: "Jęcz, jęcz". Pytają także nastolatka: "Gdzie są pieniądze?".

Pobicie nastolatka w Białej Podlaskiej. Sprawą zajęła się policja

Jak ustaliło "Słowo Podlasia", ofiara pobicia ma ok. 19 lat. Napastnicy są w wieku 18 i 16 lat. Dochodzenie w sprawie zdarzenia wszczęła bialska policja.

 

ZOBACZ: Policjantka reaguje na pobicie w Pruszkowie. Zwróciła się z apelem

 

"Prowadzimy intensywne działania, by pociągnąć do odpowiedzialności wszystkich biorących udział w pobiciu. Nagranie, które trafiło dzisiaj do sieci jest przez nas szczegółowo analizowane. Istotne jest ustalenie okoliczności i dotarcie do pokrzywdzonego" - przekazali funkcjonariusze w mediach społecznościowych.

 

Następne brutalne pobicie w ostatnim czasie

To kolejne pobicie nastolatka na przestrzeni ostatnich dni. 28 lutego oprawcy śmiertelnie pobili 16-letniego Eryka z Zamościa. W tym samym mieście doszło też do ataku na innego nastolatka, który stał na przystanku autobusowym.

 

Z kolei w niedzielę media obiegło nagranie z Pruszkowa, na którym grupa nastolatków bije chłopaka, każe mu całować buty i przypala go papierosami. Sprawcy tego pobicia, jak i ataku na Eryka w Zamościu, wpadli w ręce służb.

jkm/wka / polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie