Morawiecki ostrzega mieszkańców Ustronia przed Tuskiem. "Zachować szczególną ostrożność"

Polska
Morawiecki ostrzega mieszkańców Ustronia przed Tuskiem. "Zachować szczególną ostrożność"
X.com/MorawieckiM / Polsat News
Mateusz Morawiecki o Donaldzie Tusku

Wobec całej PO trzeba zachować szczególną ostrożność. Swój prawdziwy plan zasłaniają różnymi propagandowymi sztuczkami. Ale to nie powinno nas uśpić - mówił premier Mateusz Morawiecki na nagraniu, które opublikowano na Twitterze. Film jest ostrzeżeniem skierowanym do mieszkańców Ustronia, gdzie pojawi się w najbliższym czasie Donald Tusk.

W piątek po południu lider Platformy Obywatelskiej Donald Tusk ma spotkać się z mieszkańcami Ustronia. So sprawy odniósł się premier Mateusz Morawiecki, który ostrzegł mieszkańców.

 

Szef rządu w swoim przemówieniu sugeruje, że lider opozycji za pomocą kłamstw i manipulacji, chce zaprezentować inny obraz swojej osoby. Jednocześnie, zdaniem Morawieckiego, Donald Tusk ma nadal w planach prowadzenie polityki uderzającej w bezpieczeństwo kraju.

"Oni są skrajnie niebezpieczni"

- Swój prawdziwy plan zasłaniają różnymi propagandowymi sztuczkami. Ale to nie powinno nas uśpić. Oni są skrajnie niebezpieczni. Rozbroili naszą armię i jeśli wrócą do władzy, zrobią to ponownie - przekonuje.

 

- Jak wrócą do władzy, nie daj panie Boże, to wrócą te same zagrożenia. Oni naprawdę są niebezpieczni dla każdej polskiej rodziny - dodaje.

 

 

Jak podkreślał Mateusz Morawiecki, lider największej partii opozycyjnej powinien otrzymać od mieszkańców pytania dotyczące "zbrodniczego zwijania jednostek Wojska Polskiego".

 

W filmie oprócz premiera Morawieckiego widzimy także krótkie fragmenty nagrane na granicy polsko-białoruskiej, co zapewne ma wzmocnić przekaz i podkreślić, jak poważne zagrożenie występuje.

 

- Wszyscy nasi sojusznicy to potwierdzają i nam dziękują. Dopóki u sterów władzy jest rząd PiS, Polska jest bezpieczna - podkreśla szef rządu.

mjo/dk / Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie