Jasień. Pijana matka "pilnowała" dzieci. Półtoraroczna dziewczynka wypadła z okna

Polska
Jasień. Pijana matka "pilnowała" dzieci. Półtoraroczna dziewczynka wypadła z okna
Polsat News
Zdj. ilustracyjne

Półtoraroczna dziewczynka wypadła z pierwszego piętra budynku wielorodzinnego. Dziecko zostało zabrane do szpitala przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Matka, która miała opiekować się pięciorgiem dzieci, była pijana.

- Około godz. 13:00 otrzymaliśmy zgłoszenie, że w miejscowości Jasień z okna na wysokości pierwszego piętra wypadła półtoraroczna dziewczynka - przekazał polsatnews.pl oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Bytowie st. sierż. Dawid Łaszcz.

 

- Na miejsce pojechali policjanci i służby ratunkowe - przekazał policjant. Jak dodał, do dziecka zostało również wezwane Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, które zabrało je do szpitala.

Dziecko wypadło z okna. W domu znajdowało się czworo innych dzieci

- Dziewczynka w chwili wypadku znajdowała się pod opieką matki, od której w czasie rozmowy funkcjonariusze wyczuli zapach alkoholu - poinformował oficer prasowy. - Badanie wykazało, że kobieta ma ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie - wyjaśnił.

 

Decyzją prokuratura 35-latka została zatrzymana. W domu znajdowało się czworo innych dzieci, które zostały przekazane w bezpieczne miejsce.

 

ZOBACZ: Bytom. Próba linczu na basenie. Policja użyła gazu

 

Policjanci zabezpieczyli ślady, przesłuchali świadków, a technik kryminalistyki wykonał oględziny miejsca.

mbl / Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie