USA: Oficer wyjawił tajemnice o UFO. "Świat nie jest na to gotowy"

Świat
USA: Oficer wyjawił tajemnice o UFO. "Świat nie jest na to gotowy"
Polsat News
Członek pentagonu powiedział, że Stany posiadają pojazdy i ciała obcych

Były oficer amerykańskiego wywiadu i członek zespołu Pentagonu ds. UFO David Grusch uważa, że Stany Zjednoczone są w posiadaniu pozaziemskiej technologii, ciał obcych i należących do nich przedmiotów. Rewelacje skomentował na antenie Polsat News prezes fundacji Nautilus i znawca UFO Robert Bernatowicz.

W Kongresie podczas nadzwyczajnego posiedzenia Komisji Nadzoru i Odpowiedzialności Izby Reprezentantów zeznawał członek pentagonu David Grusch i dwóch wojskowych pilotów - David Fravor i Ryan Graves.

 

ZOBACZ: UFO: Rząd USA ma pojazdy i ciała kosmitów? Historyczny moment w Kongresie

 

- Zostałem poinformowany w trakcie moich obowiązków służbowych o trwającym wiele dekad programie "inżynierii odwrotnej", polegającym na próbach odtworzenia obcych technologii, do którego nie miałem dostępu, odmówiono mi także wglądu w dokumentację. Władze prowadziły kampanię dezinformacji nastawioną na zaprzeczanie ich istnieniu. Podjąłem decyzję na podstawie zebranych danych, aby przekazać te informacje moim przełożonym i wielu inspektorom generalnym. W efekcie zostałem nazwany łgarzem. Jak wiecie, spotkałem się z odwetem za moją decyzję, ale mam nadzieję, że moje działania ostatecznie doprowadzą do pozytywnego wyniku - powiedział Grush.

 

Oficer wyjawił tajemnice. Jest pewien istnienia UFO

- Niezidentyfikowane zjawiska anomalne zdarzają się w naszej przestrzeni powietrznej, ale nieczęsto są formalnie zgłaszane - powiedział pod przysięgą Graves.

 

Jak dodał, Stany Zjednoczone są w posiadaniu pozaziemskiej technologii, ciał obcych i należących do nich przedmiotów.

 

ZOBACZ: Tajemnicze znalezisko na dnie Pacyfiku. To mogą być fragmenty UFO


Rewelacje podawane przez mężczyznę skomentował w Polsat News dziennikarz GeekWeeka, prezes fundacji Nautilus i znawca UFO Robert Bernatowicz, który stwierdził, że "nie dowierza" w to, co dzieje się w amerykańskim Kongresie.


- Oznacza to rewolucję. Uważam, że to nie zakończy się dobrze, jak będą dalej iść w tym kierunku, bo świat nie jest na to gotowy - stwierdził badacz UFO.

 

WIDEO: Ekspert Robert Bernatowicz o wystąpieniu w Kongresie

 


Jak podkreślił, członek Pentagonu mówił pod przysięgą, co uwiarygadnia jego słowa, ponieważ za składanie fałszywych zeznań groziłaby mu odpowiedzialność karna.


- Oni mówili o rzeczach, które wykluczają, że to mogły być jakieś drony. Grusch powiedział, że rząd Stanów Zjednoczonych posiada obiekty pozaziemskie, obiekty obcych - podkreślił Bernatowicz. 
 
- Jak byłem w Stanach i rozmawiałem z ludźmi, którzy się tym zajmują to oni mówili mi "Robert to nic w porównaniu z tym co ma NASA". Amerykańska Agencja Kosmiczna szykuje kolejny raport i jeżeli oni się odważą rzeczywiście mówić o tych sprawach i pokazać te materiały, które oni mają to powiem tak - wojna Ukrainy z Rosją zblednie przy tym. Jeżeli oni rzeczywiście pokażą to co posiadają i co mają na pewno - powiedział dziennikarz.  

Rewolucja na skalę światową. Czy obcy znajdują się w Polsce?

Ekspert podkreślił także możliwość występowania obcych na terenie Polski. - Oni są, byli i będą w Polsce - zaznaczył.

 

ZOBACZ: USA. UFO w Las Vegas? Policjant zobaczył tajemniczy obiekt na niebie. Potem dostał dziwne zgłoszenie

 
Wspomniał o sprawie z 10 maja 1978 roku, kiedy polski rolnik zobaczył istoty pozaziemskie. Dodał, że polskie organy posiadają podobne raporty do tych ogłoszonych w Kongresie.


- My mamy praktycznie taki sam raport, jak ten amerykański, tylko jeszcze ciekawszy. Sporządzony przez świętej pamięci pułkownika Ryszarda Grundmana, który w latach 80. zbierał takie relacje - podał Bernatowicz. 


Chociaż 47 proc. Polaków uważa, że UFO istnieje, to ekspert podkreślił nieprzygotowanie ludzi na informacje, jakie padły w amerykańskim Kongresie.


- Mamy do czynienia z historycznym momentem w dziejach Ziemi - zaznaczył. 

kar/dk / polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie