Marianna Schreiber chce prowadzić program o sporcie. "Odpuszczam politykę"

Polska
Marianna Schreiber chce prowadzić program o sporcie. "Odpuszczam politykę"
Twitter/MSchreiberM
Marianna Schreiber chce prowadzić kanał sportowy

"Odpuszczam politykę, chcę prowadzić ten (sportowy - red.) program" - napisała Marianna Schreiber we wpisie na Twitterze i przekonywała, że jest fanką piłki nożnej. Na dowód udostępniła nagranie prezentujące jej umiejętności na boisku. Żona ministra Łukasza Schreibera stwierdziła ponadto, że "odpuszcza politykę".

Marianna Schreiber w swoim wpisie zadeklarowała, że "odpuszcza politykę". Stało się to na kilka tygodni po tym, jak "Rzeczpospolita" opublikowała tekst z ustaleniami, z których wynika, że jej partia Mam Dość 2023 nie została zarejestrowana. Miało zabraknąć jej odpowiedniej liczby podpisów. Teraz żona polityka PiS, ministra Łukasza Schreibera stwierdziła, że chce prowadzić program sportowy. 

Schreiber: Spełnicie moje marzenie 

Dziennikarz Krzysztof Stanowski ogłosił w poniedziałek na swoim koncie na Twitterze, że szuka prowadzącej do nowego programu sportowego. Marianna Schreiber zadeklarowała chęć objęcia tej roli.

 

ZOBACZ: Dominika Chorosińska na szkoleniu wojskowym. Marianna Schreiber komentuje

 

"Widziałam, że szukacie do nowego programu fanki futbolu, a ja oprócz tego, że kocham futbol, to jeszcze sama gram. Co prawda w piłce nożnej kobiet (trzecia liga), ale to bardzo dużo - dla mnie" - napisała.

 

 

Schreiber tłumaczyła, że obecnie ma przerwę od grania, ale "niebawem wraca na boisko". Dodała, że ma też doświadczenie przed kamerą, co może być dodatkowym atutem. 

 

Na końcu wpisu stwierdziła, że marzy o tym, by zająć się sportem. 

 

"Chcę prowadzić ten program. Spełnijcie moje marzenie" - napisała i udostępniła 31-sekundowe nagranie, na którym prezentuje swoje sportowe umiejętności. 

kg / polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie