Brazylijska influencerka aresztowana za napady na klientów banków

Świat
Brazylijska influencerka aresztowana za napady na klientów banków
Facebook

Brazylijska influencerka została aresztowana przez policję. Karina Laino Gomes, którą w mediach społecznościowych obserwują tysiące ludzi, miała należeć do gangu napadającego na klientów banków. Razem z kobietą aresztowano jej narzeczonego.

Mająca nieco ponad 63 tys. obserwujących na TikToku i 54 tys. na Instagramie Brazylijka chętnie chwaliła się w mediach społecznościowych swoimi podróżami oraz wytatuowanym ciałem.

 

 

Wszystko wskazuje jednak na to, że jej kariera influencerki niebawem legnie w gruzach. Kobieta została bowiem niedawno aresztowana przez policję. 

 

Razem z nią zatrzymano jej narzeczonego. Oboje zostali oskarżeni o nielegalne posiadanie broni oraz napady na klientów banków. 

 

ZOBACZ: USA: Tragiczna śmierć gwiazdy TikToka Ali Spice. Miała 21 lat

 

Sposób działania pary był bardzo prosty. Podjeżdżali samochodem pod oddział banku i czekali na ludzi wypłacających pieniądze z bankomatu. 

 

Gdy ofiara miała już gotówkę przy sobie, wtedy podchodził do niej mężczyzna i grożąc bronią kazał oddawać pieniądze.

 

 

Jak się okazało współcześni Bonnie i Clyde byli od jakiegoś czasu byli obserwowani przez policję. Funkcjonariusze zatrzymali ich w samochodzie na parkingu przed oddziałem jednego z banków w Rio de Janeiro.

 

Prawdopodobnie para przygotowywała się do kolejnego napadu, ponieważ w aucie znaleziono naładowany pistolet.

 

ZOBACZ: USA. Modelka znana z OnlyFans miała zabić swojego chłopaka. Jest nagranie ich bójki

 

Według policji oboje zatrzymani przyznali się do winy. Wskazali również swoich czterech wspólników. Ich poszukiwania cały czas trwają. 

dk/ sgo / Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie