USA. Modelka znana z OnlyFans miała zabić swojego chłopaka. Jest nagranie ich bójki

Świat
USA. Modelka znana z OnlyFans miała zabić swojego chłopaka. Jest nagranie ich bójki
Instagram
Courtney Clenney i jej partner Christian Obumseli

26-letnia modelka i influencerka Courtney Clenney została oskarżona o zabójstwo po tym, jak śmiertelnie dźgnęła nożem swojego chłopaka. Jej adwokat twierdzi, że kobieta działała w samoobronie. W sieci pojawiło się nagranie z windy, na którym 26-latka bije i obraża swojego partnera.

Courtney Clenney zarabiała publikując swoje zdjęcia na portalu erotycznym OnlyFans. 3 kwietnia dźgnęła nożem w klatkę piersiową swojego 27-letniego partnera.

 

Do zdarzenia doszło w jej mieszkaniu w amerykańskim Miami. Mężczyzna został przewieziony do szpitala, gdzie zmarł w wyniku odniesionych obrażeń, a napastniczkę aresztowano. 

Postawiono jej zarzuty morderstwa drugiego stopnia. Jej prawnicy twierdzą, że kobieta działała w samoobronie. 

Nagranie bójki w windzie

Na rozprawie wyjaśniono, że para miała "burzliwy" związek, w trakcie którego dochodziło między nimi do wielu sprzeczek. 

 

Według zeznań oskarżonej, była ona prześladowana i stalkowana przez swojego partnera. Innego zdania jest natomiast rodzina ofiary. Jak twierdzą bliscy zabitego mężczyzny, to właśnie Clenney miała być agresorką. Miało to związek z jej problemami z alkoholem.  

 

 

Do sieci trafiło teraz nagranie z monitoringu z windy budynku, w którym mieszkała oskarżona. Zostało ono wykorzystane jako dowód w sprawie. Na wideo widać jak modelka atakuje swojego chłopaka. Krzycząc wypomina mu przywitanie się ze znajomą pary, następnie obraża i zaczyna bić mężczyznę. Do incydentu w windzie miało dojść dzień przed zabójstwem.

jsd/zdr / polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie