Bruce Willis nie poddaje sie chorobie. Bawił się z rodziną w parku rozrywki

Kultura
Bruce Willis nie poddaje sie chorobie. Bawił się z rodziną w parku rozrywki
Instagram/Emmahemingwillis
Bruce Willis w Parku rozrywki

Bruce Willis wycofał się z aktorstwa jednak mimo postępującej demencji nie rezygnuje z normalnego, rodzinnego życia. Żona gwiazdora opublikowała wzruszające nagranie z rodzinnego wypadu do Disneylandu.

Bruce Willis, legendarny John McClane ze "Szklanej Pułapki" i Butch Coolidge z "Pulp Fiction" musiał definitywnie wycofać się z aktorstwa. U aktora zaobserwowano bowiem afazję - utratę zdolności do rozumienia i tworzenia wypowiedzi na skutek uszkodzenia mózgu.

 

Przez kolejne miesiące stan jego zdrowia pogarszał się. Ostatecznie u Willisa zdiagnozowano chorobę neurodegenaracyjną - otępienie czołowo-skroniowe, niszczącą komórki nerwowe.

Bruce Willis w Disneylandzie

Poważny stan aktora nie wyklucza go z uczestniczenia w życiu rodzinnym. W Dzień Dziecka żona aktora Emma Heming Willis opublikowała nagranie z rodzinnej wycieczki do Disneylandu. Widać na nim uśmiechniętego Bruce'a, który wraz z córką bawi się na wodnej kolejce górskiej.

 

"Założę się, że wrócimy jeszcze po więcej zabawy" - zapewniła aktorka we wpisie.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Emma Heming Willis (@emmahemingwillis)

 

Internauci dziękują w komentarzach za "podzielenie się" fragmentami z życia aktora. "Widzieć Bruce'a i jego rodzinę szczęśliwymi - super", "Uwielbiam, jak chroni córkę swoim ramieniem. Instynkt taty" - czytamy.

 

W marcu aktor świętował 68. urodziny zarówno ze swoją obecną, jak i byłą żoną - Demi Moore. Aktorka wstawiła nagranie z imprezy. "Kocham cię i kocham naszą rodzinę. Dziękujemy wszystkim za miłość i ciepłe życzenia - wszyscy je czujemy" - napisała.

bas/ sgo/ Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie