Bruce Willis skończył 68 lat. Demi Moore opublikowała nagranie

Kultura
Bruce Willis skończył 68 lat. Demi Moore opublikowała nagranie
Demi Moore/Twitter
Impreza z okazji 68. urodzin Bruce'a Willisa

"Tak się cieszę, że mogliśmy dziś świętować. Kocham cię i kocham naszą rodzinę" - napisała w mediach społecznościowych aktorka Demi Moore i dołączyła nagranie z 68. urodzin jej byłego męża Bruce'a Willisa. Aktor zmaga się z rzadkim rodzajem demencji. Żona Willisa, Emma, również zwróciła się do fanów: "Dziś jest jeden z tych dni, w których odczuwa się żal i smutek".

W niedzielę znany amerykański aktor obchodził swoje 68. urodziny w rodzinnym gronie. Na świętowaniu była zarówno jego obecna żona Emma Heming Willis, z którą ma dwie córki (Mabel i Evelyn) oraz była partnerka, Demi Moore, z którą doczekał się trzech córek (Rumer, Scout i Tallulah).

Urodziny w rodzinnym gronie

Na opublikowanym przez Moore nagraniu widać, jak najbliżsi śpiewają aktorowi "Happy Birthday", a jubilat zdmuchuje świeczki z tortu. "Wszystkiego najlepszego, BW! Tak się cieszę, że mogliśmy dziś świętować. Kocham cię i kocham naszą rodzinę. Dziękujemy wszystkim za miłość i ciepłe życzenia - wszyscy je czujemy" - napisała aktorka. 

 

Żona Willisa, Emma, również zwróciła się do fanów. "Dziś jest jeden z tych dni, w których odczuwa się żal i smutek"- napisała na Instagramie. Dodała, że czyta wiadomości i komentarze, w których obserwujący dzielą się z nią swoimi historiami i czuje "ciepło i miłość", którymi fani obdarzają jej męża.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Emma Heming Willis (@emmahemingwillis)

 

Córka aktora, Scout, napisała, że ojciec jest jednym z jej najlepszych przyjaciół. "Cóż za przywilej mieć takiego człowieka za ojca i uczyć się od niego tak wiele o życiu, radościach, psotach i sztuce". Dodała, że to niełatwy dzień, pełen smutku, ale z drugiej strony, pełen też miłości. "Smutek to cena, którą zawsze będę płacić, aby wiedzieć, jak to jest czuć taką miłość" - napisała.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Scout LaRue Willis (@scoutlaruewillis)

Choroba Bruce'a Willisa

68-letni Bruce Willis rok temu został zmuszony do przerwania kariery. U aktora stwierdzono afazję powodującą zaburzenia mowy. Jego rodzina poinformowała, że teraz wiadomo już więcej o problemach zdrowotnych gwiazdora.

 

"Od czasu ogłoszenia afazji wiosną 2022 roku, stan Bruce'a postępował i obecnie mamy bardziej szczegółową diagnozę: otępienie czołowo-skroniowe" - przekazali bliscy aktora.

Kariera Bruce'a Willisa 

Bruce Willis zadebiutował 1977 roku na Broadwayu w sztuce "Heaven and Earth". Po raz pierwszy na wielkim ekranie pojawił się w 1980 roku. Zagrał w thrillerze "Pierwszy śmiertelny grzech" u boku Faye Dunaway i Franka Sinatry. Następnie występował w serialu "Na wariackich papierach". 

 

ZOBACZ: Nowe informacje na temat stanu zdrowia Bruce'a Willisa. Aktor cierpi na rzadki rodzaj demencji

 

Światowy rozgłos zdobył grając w "Szklanej pułapce". Później przyszły role w kolejnych sequelach filmu i role w "Ze śmiercią jej do twarzy", "Pulp Fiction", "12 małp", "Szakal", "Piąty element", "Armageddon", "Szósty zmysł, "Wojna Harta", "Zabójczy numer" czy "Split".

 

W 1987 roku aktor został nagrodzony Złotym Globem (za film "Na wariackich papierach") i nagrodami Emmy - w 1987 roku ("Na wariackich papierach") i 2000 roku ("Przyjaciele").

pgo/ml / Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie