Brazylia: Wściekły mężczyzna przerwał wybory miss. Nie spodobał mu się werdykt

Świat
Brazylia: Wściekły mężczyzna przerwał wybory miss. Nie spodobał mu się werdykt
Facebook

Skandal podczas wyborów Miss Gay w Brazylii. Podczas ogłaszania werdyktu na scenę wbiegł wściekły mężczyzna, który przerwał konkurs. Jak się okazało był to mąż jednej z kandydatek, któremu nie spodobał się werdykt jury.

W weekend w Brazylii odbył się konkurs Miss Gay Mato Grosso zorganizowany przez środowisko LGBTQIAP+. W czasie wydarzenia doszło do małego skandalu.

Nie mógł pogodzić się z werdyktem

Podczas ogłaszania zwyciężczyni na scenę wparował rozwścieczony mężczyzna, który krzycząc wyrwał koronę prowadzącemu i rzucił ją na ziemię. Chwile później podniósł ją i zrobił to po raz kolejny. Kryształowy diadem roztrzaskał się na drobne kawałki. Następnie próbował ściągnąć ze sceny jedną z uczestniczek.

 

ZOBACZ: Polka II Wicemiss Świata na Wózku. "Każda kobieta z niepełnosprawnością może czuć się piękna"

 

Jak się okazało zdenerwowany mężczyzna był mężem kandydatki, która przegrała w finale i zajęła drugie miejsce. Ponieważ uważał to za wielką niesprawiedliwość i nie mógł pogodzić się z takim werdyktem jury, postanowił okazać publicznie swoje niezadowolenie.

 

Urażony mąż został powstrzymany przez ochroniarzy, którzy wyprowadzili go za kulisy.  

 

Mężczyzna może mieć problemy

Głos w sprawie zabrali organizatorzy konkursu. "Potępiamy incydent, który miał miejsce podczas koronacji Miss. Pewien mężczyzna, który nie mógł pogodzić się z wynikami konkursu, spowodował zamieszanie i szkody" - poinformowano w oświadczeniu.

 

ZOBACZ: Wielka Brytania. Pierwsza kobieta bez makijażu w finale konkursu Miss Anglii

 

Jak podkreślono, przegrana kandydatka nie ponosi odpowiedzialności za czyny bliskich jej osób. Co innego sam mężczyzna.

 

Organizatorzy wydarzenia zapowiedzieli bowiem, że powiadomią o sprawie policję oraz złożą pozew o odszkodowanie za poniesione straty przeciwko mężowi kandydatki.

dk/ sgo/ Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie