Potrącenie kobiety w Poznaniu. Sprawca zawiózł ją do szpitala i uciekł

Polska
Potrącenie kobiety w Poznaniu. Sprawca zawiózł ją do szpitala i uciekł
KMP w Poznaniu
Policja opublikowała zdjęcia poszukiwanego mężczyzny

Poznańska policja poszukuje sprawcy wypadku drogowego, który potrącił kobietę na przejściu dla pieszych w centrum miasta. Tuż po zdarzeniu kierowca odwiózł swoją ofiarę do szpitala, a następnie uciekł. Funkcjonariusze opublikowali zdjęcia podejrzanego i zaapelowali do osób, które mogą pomóc ustalić jego tożsamość.

Groźny wypadek miał miejsce 15 lutego ok. godz. 5 rano na skrzyżowaniu ul. Głogowskiej i Hetmańskiej. Kierowca samochodu osobowego potrącił tam kobietę na przejściu dla pieszych.

 

Policjanci opisują, że mężczyzna miał zabrać swoją ofiarę i odwieźć ją do poznańskiego szpitala im. św. Jana Pawła II. Po tym jednak zbiegł spod placówki medycznej.

Poznań: Odwiózł ofiarę do szpitala i uciekł. Policja szuka mężczyzny

Śledztwo w sprawie wszczęli mundurowi z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu. - Kierowca poruszał się prawdopodobnie samochodem Nissan Micra w kolorze srebrnym z czarnym dachem - przekazała Małgorzata Meloch z poznańskiej policji.

 

ZOBACZ: Mazowieckie: Agresywny mężczyzna zaatakował policjantów widłami. Zranił ich psa

 

Policjanci zabezpieczyli nagranie z kamer monitoringu, na którym zarejestrowano wizerunek mężczyzny, mogącego mieć związek ze zdarzeniem. Funkcjonariusze opublikowali zdjęcia podejrzanego w mediach.

 

"Osoby, które były świadkami wypadku lub posiadają istotne informacje z nim związane, proszone są o kontakt telefoniczny z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym KMP w Poznaniu pod numerem telefonu 47 77 144 35 - z osobą prowadzącą postępowanie lub pod czynnymi całą dobę numerami 47 77 157 82/83" - podkreślili mundurowi.

jkm/zdr/polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie