Gorzów Wielkopolski: Nie żyje policjant. Postrzelił się w głowę na komendzie

Polska
Gorzów Wielkopolski: Nie żyje policjant. Postrzelił się w głowę na komendzie
Polsat News
Tragiczny wypadek na komendzie w Gorzowie Wielkopolskim

Do dramatycznych wydarzeń doszło w poniedziałkowy poranek w budynku Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim. Ciężko ranny policjant z raną postrzałową trafił do szpitala. Jak podają lokalne media, mężczyzna zmarł.

Według wstępnych ustaleń, policjant postrzelił się w głowę. Po tragicznym zdarzeniu, funkcjonariusz został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do pobliskiego szpitala. O zdarzeniu poinformował portal gorzowianin.com. Stan mężczyzny był bardzo ciężki. Lekarze walczyli o jego życie.

Nie żyje policjant, który postrzelił się w głowę. Służby skąpo informują o sprawie

Polsatnews.pl skontaktował się z rzecznikiem prasowym Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim, jednak dowiedzieliśmy się, że policja nie udziela żadnych informacji na temat zdarzenia do czasu zakończenia czynności prokuratorskich. - Na ten moment nie komentujemy sprawy - powiedział podinspektor Marcin Maludy.

 

ZOBACZ: Dworek. Dramatyczny wypadek na drodze nr 7. Spowodował go pijany kierowca busa

 

Na miejscu pracowali policjanci śledczy i gorzowska prokuratura. Nie wiadomo, czy był to nieszczęśliwy wypadek czy też celowe działanie mężczyzny. - Nie udzielamy komentarzy. To wszystko, co mam w tej chwili do powiedzenia - stwierdził Łukasz Gospodarek, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Gorzowie Wielkopolskim, cytowany przez "Gazetę Lubuską".

 

W poniedziałek po południu portal gorzowianin.com podał, iż ranny funkcjonariusz zmarł w wyniku odniesionych obrażeń.

mjo/kg / Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie