Anglia. 99-latka spełniła swoje marzenie. Cyrkowcy rzucali w nią nożami

Świat
Anglia. 99-latka spełniła swoje marzenie. Cyrkowcy rzucali w nią nożami
Zippos Circus/Twitter
Stulatka wystąpiła w cyrku

- Zawsze chciałam, żeby rzucano we mnie nożami - powiedziała swojemu byłemu szefowi prawie stuletnia dziś Annie Duplock. Staruszka spełniła swoje marzenie, biorąc udział w pokazie cyrkowym na żywo w Coventry w Anglii. Po występie owacjom na stojąco nie było końca. Jest nagranie z widowiska. Wiadomo też, co postanowiła seniorka.

99-letnia Annie Duplock, która w przeszłości pracowała w cyrku, zawsze chciała wziąć udział w pokazie z nożami. Kobieta przekonała swoją córkę, by odezwała się do jej byłego szefa, założyciela Zippo Circus, Martina Burtona. Ten zgodził się spełnić marzenie seniorki. 

Nietypowe marzenie seniorki

Samo wejście na scenę staruszki wywołało wiwat publiczności. - Annie pracowała dla mnie 30 lat temu, rozwieszając plakaty. Miała wówczas 70 lat. Za dwa miesiące skończy 100 - przedstawił seniorkę Burton. 

 

ZOBACZ: Kalifornia. 103-latka ćwiczy na siłowni. Ma receptę na szczęśliwe życie

 

Założyciel cyrku powiedział też, że pani Duplock widziała przedstawienie wcześniejszego wieczora, a teraz sama chce wziąć udział w pokazie z rzucaniem nożami z okazji jej zbliżających się urodzin. Mężczyzna zapewnił też, że artysta Toni, który jest odpowiedzialny za ten fragment występu, z pewnością poradzi sobie ze swoim zadaniem. 

Stulatka wystąpiła w cyrku. "Jestem gotowa na kolejny raz"

Na nagraniu udostępnionym przez Zippo Circus słychać oklaski i entuzjazm publiczności. Na twarzy Anni, czekającej na serie lecących w jej stronę ostrych noży, maluje się uśmiech. 

 

 

Po występie rozpromienionej emerytki nastąpiły długie owacje na stojąco. - Bardzo mi się podobało. Jestem gotowa na kolejny raz - wyznała 99-latka. 

nb/ac / polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie