Kolumbia. Ksiądz na ulicach Bogoty święci auta. Chce nawracać klientów prostytutek

Świat
Kolumbia. Ksiądz na ulicach Bogoty święci auta. Chce nawracać klientów prostytutek
Pixabay/Twitter/Richard McColl
Ksiądz z Kolumbii wyszedł na ulice Bogoty, by nawracać klientów prostytutek

Media społecznościowe w Kolumbii obiegło zdjęcie z niecodziennej inicjatywy jednego z lokalnych księży. Duchowny chodzi po dzielnicy, gdzie swoje usługi oferują prostytutki i święci przejeżdżające samochody. Rozmawia również z mężczyznami i przekonuje ich, by nie korzystali z usług kobiet.

Kolumbijskie media obiegło zdjęcie księdza, który wędruje ulicami niebezpiecznej dzielnicy w stolicy tego kraju - Bogocie. Uwagę wszystkich zwróciło to, w co duchowny jest "uzbrojony". Mężczyzna nosi ze sobą wiadro, a w niej wodę święconą. Polewa nią przejeżdżające tam samochody.  Dodatkowo ksiądz modli się w pobliżu domów publicznych i nocnych klubów.

 

Święci auta i nawraca

Duchowny w dzielnicy Santa Fé w Bogocie ruszył nawracać klientów prostytutek, które w tym miejscu licznie świadczą swoje usługi. Oprócz polewanie aut wodą święconą, ksiądz rozmawia z mężczyznami, którzy przyszli tu w poszukiwaniu towarzystwa kobiet. 

 

ZOBACZ: Studniówka, Nowogard. Ksiądz dał popis na studniówce. Zatańczył i odtworzył słynny ruch z Matrixa

 

Prawdopodobnie sytuacja uchwycona na zdjęciu to nie jest jednorazowa akcja duchownego, który w tej dzielnicy ma pojawiać się regularnie, głosząc Słowo Boże.

pgo/dsk/ Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie