Nowa Kornica. Nie żyje 85-latek, który naprawiał auto. Przygniótł go samochód

Polska
Nowa Kornica. Nie żyje 85-latek, który naprawiał auto. Przygniótł go samochód
KPP w Łosicach
Auto przygniotło 85-latka. Mężczyzna nie przeżył

85-letni mężczyzna został przygnieciony przez auto, które naprawiał. - Samochód osunęło się z podtrzymujących podpór z cegieł - przekazała policjantka Weronika Wujek z Komendy Powiatowej Policji w Łosicach. Dodała, że mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

Do tragicznego wypadku doszło we wtorek w Nowej Kornicy (woj. mazowieckie). - 85-latek podczas naprawy osobowego opla został przygnieciony przez auto - powiedziała mł. asp. Weronika Wujek z KPP w Łosicach. 

 

- Skierowani na miejsce policjanci wspólnie ze strażakami własnymi siłami podnieśli i zabezpieczyli auto - przekazała funkcjonariuszka. - Następnie wydostali poszkodowanego mężczyznę i przekazali go Zespołowi Ratownictwa Medycznego - poinformowała.

Policja apeluje o zachowanie ostrożności podczas naprawy pojazdów

W wyniku odniesionych obrażeń mężczyzna poniósł śmierć. Na miejscu zdarzenia policjanci wykonali oględziny z udziałem prokuratora, mające na celu ustalenie dokładnych okoliczności zdarzenia.

 

- Śledztwo w tej sprawie prowadzą łosiccy policjanci. Czynności nadzorowane są przez Prokuraturę Rejonową w Siedlcach - poinformowała mł. asp. Weronika Wujek.

 

ZOBACZ: Kielce: Policjanci wyciągnęli pijanego mężczyznę z pożaru. Akcja została nagrana

 

Policja apeluje o zachowanie ostrożności podczas wykonywania napraw przy pojazdach, a także o odpowiednie zabezpieczenie przed niekontrolowanym przemieszczeniem się pojazdu i zapewnienie asekuracji innej osoby.

mbl/kg / Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie