Aleksandrów Kujawski. Wąż "terroryzował" kobietę. Interweniowała policja

Polska
Aleksandrów Kujawski. Wąż "terroryzował" kobietę. Interweniowała policja
KPP w Aleksandrowie Kujawskim
Wąż został wypuszczony do lasu

Policjanci z Aleksandrowa Kujawskiego (woj. kujawsko-pomorskie) złapali węża, który "terroryzował" mieszkankę miasta. Jak się okazało był to niegroźny zaskroniec. Gad został wypuszczony do lasu.

Policjanci z Aleksandrowa Kujawskiego brali we wtorek udział w bardzo nietypowej interwencji. Funkcjonariusze zostali wezwani przez przerażoną mieszkankę miasta, która zgłaszała, że boi się wyjść z domu, bo na jej posesji jest wąż.

 

ZOBACZ: Australia: Znalazła w łóżku jadowitego węża. Drzemał w pościeli

 

Kobieta widząc gada, bała się wejść do domu, dlatego wezwała na pomoc mundurowych. Po przyjeździe na miejsce policjanci znaleźli niewielkiego węża.

Wąż został wypuszczony do lasu

Jak się okazało gadem, który wzbudził strach i lęk u kobiety, był zaskroniec, czyli niejadowity wąż, którego często można spotkać w Polsce. 

 

Cała historia skończyła się szczęśliwie. Nieproszony gość został zabrany przez jednego z funkcjonariuszy i wypuszczony do lasu. 

 

ZOBACZ: RPA: Kobra przylądkowa w samolocie. Pilot musiał awaryjne lądować

 

- Było to jedno z nietypowych zgłoszeń i tych bardziej zabawnych do jakich wzywana jest aleksandrowska policja - poinformowała st. asp.  Marta Białkowska-Błachowicz z KPP w Aleksandrowie Kujawskim.

 

dk/pgo/ Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie