Radzymin: W kanalizacji odnaleziono zwłoki noworodka

Polska
Radzymin: W kanalizacji odnaleziono zwłoki noworodka
Polsat News
Policja, zdj. ilustracyjne

- Niestety te makabryczne doniesienia są prawdą. Przyczyną zatkania kolektora ściekowego okazały się zwłoki noworodka - przekazał Krzysztof Chaciński, burmistrz Radzymina, komentując doniesienia mediów. Makabrycznego odkrycia dokonali pracownicy, którzy chcieli udrożnić zbiornik.

We wtorek dziennikarze portalu wwl112.pl ustalili, że w jednym z kolektorów ściekowych w Radzyminie w powiecie wołomińskim (woj. mazowieckie) pracownicy, którzy chcieli udrożnić zbiornik natknęli się na zwłoki noworodka. 

 

Na miejscu zjawiła się policja, która "przeprowadziła niezbędne czynności i oględziny ciała dziecka". Śledztwo ma wykazać, w jaki sposób zwłoki znalazły się w kolektorze na ścieki. 

 

Informację późnym wieczorem potwierdził burmistrz Krzysztof Chaciński. "Niestety te makabryczne doniesienia są prawdą. Przyczyną zatkania kolektora ściekowego okazały się zwłoki noworodka" - napisał na Facebooku. 

 

 

ZOBACZ: Łódź. Guz ważył niemal tyle, ile noworodek. Taki poród zdarza się rzadko

 

"Ta dramatyczna sytuacja mogła skończyć się inaczej. Pamiętajmy ze najbliższe 'okno życia' gdzie można w bezpiecznym miejscu pozostawić dziecko którym z różnych powodów nie można się zająć znajduje się w Warszawie przy ul. Kłopotowskiego 18 na Pradze" - dodał. 

ap/kg / polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie