Lipno: Pożar przyczepy kempingowej. W środku zwęglone ciało 36-latka

Polska
Lipno: Pożar przyczepy kempingowej. W środku zwęglone ciało 36-latka
Zdj. ilustracyjne, fot. Polsat News

Trzy osoby były we wnętrzu przyczepy kempingowej w pomorskim Lipnie, która w sobotni wieczór zaczęła płonąć. Dwóch rannych uszło z życiem, jednak trzecia osoba zginęła. Służby wstępnie zakładają, że przyczyną pożaru było podpalenie.

Ogień zauważono około 17:00 przy ulicy Polnej. Jak podaje "Gazeta Pomorska", pożar przyczepy okazał się poważny i tragiczny w skutkach.

 

ZOBACZ: Lubelskie: Kupił samochód. Godzinę później auto stanęło w płomieniach

 

- Wewnątrz przebywały trzy osoby, dwie poparzone zdołały przyczepę opuścić, jedna niestety zginęła - powiedział bryg. Andrzej Myśliwiec z lipnowskiej Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej, cytowany przez pismo.

Dwie osoby się uratowały, 36-latek został w przyczepie

Strażacy, po przyjeździe na miejsce, w środku przyczepy znaleźli zwęglone ciało 36-latka. Ranni sami wyszli z płonącego pojazdu, a poparzenia jednego z nich okazały się na tyle poważne, że trafił on do szpitala.

 

ZOBACZ: Groźny wypadek w Radomiu. Za kierownicą siedział 14-latek

 

Na razie nie wiadomo, co te osoby robiły w przyczepie kempingowej i dlaczego jeden z mężczyzn nie opuścił jej na czas. Sprawą zajmują się policja oraz prokurator. Badają m.in., dlaczego pozostałe osoby nie udzieliły 36-latkowi pomocy.

wka/ Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie