Unisław: W mieszkaniu znaleziono ciała trzech mężczyzn i psa

Polska
Unisław: W mieszkaniu znaleziono ciała trzech mężczyzn i psa
pixabay/radosław zmudzinski
W Unisławiu znaleziono zwłoki trzech mężczyzn i psa

Trzy osoby zostały znalezione martwe w domu jednorodzinnym przy ul. Rzemieślniczej w Unisławiu (woj. kujawsko-pomorskie). Ze zgłoszenia wynikało, że prawdopodobnie doszło do zatrucia tlenkiem węgla. Oprócz ciał trzech mężczyzn w lokalu znaleziono martwego psa.

"Ze słów osoby zgłaszającej wynikało, że w domu przy ul. Rzemieślniczej w Unisławiu doszło prawdopodobnie do zatrucia tlenkiem węgla" - przekazał "Gazecie Pomorskiej" mł. kpt. Kasper Korczak, oficer prasowy KP PSP w Chełmnie.

 

Służby otrzymały zgłoszenie w piątek około 16:30. 

 

ZOBACZ: Łódź. Śmierć dwumiesięcznej dziewczynki. Policja zatrzymała matkę

 

Każda z osób znajdowała się w innym pomieszczeniu. Urządzenia pomiarowe wykorzystywane przez strażaków nie wykazały czadu w pomieszczeniach. 

Tragedia w Unisławiu. W mieszkaniu była pijana kobieta

Ofiary to 28-letni mężczyzna oraz jego ojciec i wujek - obaj w wieku 63-lat. Prokurator Grażyna Wiącek z chełmińskiej prokuratury rejonowej przekazała, że w domu znajdowała się również pijana kobieta. Badanie wykazało 1,2 promila alkoholu we krwi. To nie ona zadzwoniła po pomoc.

 

Oficer prasowy policji Chełmnie przekazał w rozmowie z Radiem PiK, że służby zaalarmowała osoba, która najprawdopodobniej została powiadomiona przez domowniczkę lub przyszła do rodziny w odwiedziny. 

 

ZOBACZ: Narewka. Zwłoki migranta znalezione na bagnach w Puszczy Białowieskiej

 

"Kobieta, która także była w domu, w którym znaleziono zwłoki mężczyzn, została przewieziona do szpitala na badania toksykologiczne krwi" - przekazała prokurator Grażyna Wiącek. 

 

Przeprowadzona zostanie sekcja zwłok zmarłych mężczyzn oraz psa. 

dsk/Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie