Pożar domu Cateriny Scoresone. Gwiazda serialu "Chirurdzy" uratowała dzieci

Świat
Pożar domu Cateriny Scoresone. Gwiazda serialu "Chirurdzy" uratowała dzieci
Instagram/Caterina Scorsone
Caterina Scoresone gra w "Chirurgach" postać dr Amelii Shepherd

Caterina Scorsone, znana z serialu "Chirurdzy" jako dr Amelia Shepherd, straciła w pożarze dom. Poinformowała o tym w mediach społecznościowych, gdzie zamieściła zdjęcie pogorzeliska. Z płonącego domu aktorka uratowała dzieci, ale straciła zwierzęta domowe. "Jedyną rzeczą, która ma znaczenie, są ludzie, których kochasz" - dodała.

"Kilka miesięcy temu spłonął mój dom. Kiedy szykowałam dzieci do snu i kończyłam kąpiel, dym zaczął przesączać się przez fugi wokół wanny. Kiedy spojrzałam w dół korytarza, rzeka gęstego, czarnego dymu już się uformowała i wypełniała cały dom" - napisała aktorka w mediach społecznościowych.


"Miałam dwie minuty, aby wydostać trójkę dzieci z domu. Udało się. I za to jestem dozgonnie wdzięczna" - przekazała.

 

Scoresone przekazała, że straciła w pożarze cztery zwierzęta domowe. "Mamy złamane serce, straciliśmy naszych pupili. Nadal próbujemy pogodzić się z tą stratą" - napisała.

"Jedyną rzeczą, która ma znaczenie, są ludzie, których kochasz"

Aktorka wyraziła ogromną wdzięczność za pomoc, którą otrzymała od sąsiadów i znajomych. "Dziękuję strażakom i śledczym. Dziękuję mojej sąsiadce, która odpowiedziała na nasze gorączkowe pukanie do jej drzwi. Dziękuję rodzicom ze szkoły moich dzieci, którzy przysłali zabawki i książki, moim przyjaciołom, którzy przysłali ubrania i moim siostrom, które przyleciały, abym mogła być z moimi dziećmi. Dziękuję mojemu zespołowi, który sprawił, że wszystko było łatwiejsze" - przekazała.

 

"Jedyną rzeczą, która ma znaczenie, są ludzie, których kochasz. Jedyną rzeczą, która ma znaczenie jest społeczność. Nie byłoby nas tutaj bez niej i jesteśmy tak wdzięczni" - przekazała.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Caterina Scorsone (@caterinascorsone)

 

 

Caterina Scorsone jest aktorką znaną przede wszystkim z serialu "Chirurdzy" (tytuł angielski to "Grey’s Anatomy"). Występuje w nim od 2010 roku jako Dr Amelia Shepherd.

 

ZOBACZ: Brazylia: Gwiazda serialu "Niewolnica Isaura" Lucelia Santos została ministrem

 

"Chirurdzy" to amerykański serial telewizyjny o tematyce medycznej, emitowany od 27 marca 2005 roku na antenie ABC. Opowiada o życiu zawodowym i prywatnym grupy lekarzy, którzy pracują na oddziale chirurgii w Seattle.

 

 

mbl/ sgo / Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie