Rupert Murdoch nie ożeni się. Miliarder zerwał zaręczyny po dwóch tygodniach

Świat
Rupert Murdoch nie ożeni się. Miliarder zerwał zaręczyny po dwóch tygodniach
EASTNEWS/Doug Peters/EMPICS Entertainment

92-letni Rupert Murdoch nie stanie na ślubnym kobiercu z potencjalną piątą żoną. Para pierwszy raz pojawiła się razem w styczniu tego roku, a dwa tygodnie temu miliarder przekazał, że jest zaręczony. Jak się okazuje, już nie. Nieoficjalne źródła podały, że powodem zerwania zaręczyn ma być przywiązanie narzeczonej do wiary ewangelickiej.

Rubert Murdoch i Ann Lesley Smith mieli pobrać się tego lata - niecały rok po tym, jak miliarder sfinalizował rozwód z czwartą żoną, aktorką i modelką Jerry Hall, z którą był w małżeństwie od 2016 roku. 

 

Murdoch w styczniu został sfotografowany z Ann Lesley Smith podczas wakacji na Barbadosie. 20 marca amerykańskiemu tabloidowi "New York Post" przekazał, że po raz piąty jest zaręczony. "Bałem się zakochać. Wiedziałem jednak, że po niej już nikogo nie będzie" - cytowała go gazeta. Z kolei Smith opisała swój związek z Murdochem jako "dar od Boga". 

 

ZOBACZ: Korea Południowa: 18-letnia Kim Jung-youn najmłodszą miliarderką w historii

 

W tym samym tekście padło, że 92-letni prezes Fox Corporation i  66-letnia Ann Lesley Smith, była higienistka dentystyczna, a obecnie prezenterka radiowa, mają się pobrać latem tego roku.

 

W zeszłym tygodniu brytyjski dziennik "Daily Mail" podał, że Murdoch dał partnerce pierścionek zaręczynowy z 11-karatowym diamentem, o wartości ponad 2,5 miliona dolarów.

Murdoch zerwał zaręczyny po dwóch tygodniach 

Niewiele ponad dwa tygodnia od tych doniesień "Vanity Fair" podał, że para zerwała zaręczyny. Nie wiadomo jednak, wydarzyło się między Murdochem i Smith. Rzecznik miliardera odmówił komentarza.

 

ZOBACZ: Krwawa zemsta kochanka. Wysłał bombę na wesele

 

Nieoficjalne informacje przekazane przez "Vanity Fair" wskazują, że powodem zerwania ma być silne przywiązanie narzeczonej do wiary ewangelickiej.

Rupert Murdoch miał cztery żony 

Właściciel korporacji prasowej, telewizyjnej i wydawniczej News Corporation (należą do niego m.in. "The Wall Street Journal", Fox News i "The Sun") Rupert Murdoch był żonaty cztery razy - z Patrycję Booker,  Anne Tõrv, Wendi Deng, Jerry Hall. Ze związków ma szóstkę dzieci. Jego majątek wycenia się na około 17 miliardów dolarów.

kg/ sgo / polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie