Biedroń: Proponuję takie hasło "Głosujesz na Konfederację, nie idę z tobą do łóżka!"

Polska
Biedroń: Proponuję takie hasło "Głosujesz na Konfederację, nie idę z tobą do łóżka!"
Polsat News
Robert Biedroń

- Głosujesz na Konfederację, nie idę z tobą do łóżka. Dziewczyny, mówcie to chłopakom! - powiedział w sobotę w RMF FM Robert Biedroń. Podkreślał, że wizja państwa, którą proponuje Konfederacja, zrobi "kuku" kobietom. Na tę wypowiedź zareagował Janusz Korwin-Mikke.

W sobotę Robert Biedroń był gościem w RMF FM. Europoseł komentował wizję państwa według Konfederacji. Zaapelował przy tym do młodych kobiet. 

Biedroń: Młodzi panowie tego nie rozumieją

- To, co proponuje Konfederacja to jest wielki populizm, którego być może ci młodzi panowie, bo to głównie młodzi panowie chcą głosować na Konfederację, nie rozumieją - stwierdził.

 

- Ale to zrobi wielkie "kuku" ich matkom, babkom, siostrom, ich koleżankom, ponieważ ta wizja państwa, którą rozpościera pan Braun, pan Mentzen, pan Korwin-Mikke, pan Bosak jest po prostu straszna dla naszych najbliższych - mówił.

 

- Może dlatego, że my faceci, może dlatego, że żyjemy w patriarchalnym systemie nie do końca odczuwamy to, co ci panowie chcą zgotować kobietom. To naprawdę będzie prawdziwe piekło - stwierdził. 

Biedroń o Konfederacji. "Pierdololo", "zrobi kuku"

- Ja nie chciałbym iść w to populistyczne pierdololo, które proponuje Konfederacja - kontynuował swoje polityczne refleksje. Po chwili zaapelował do wszystkich dziewczyn: - Dziewczyny, to co oni chcą wam zrobić, to jest wielkie kuku. Kiedyś była taka akcja "nie czytasz, nie idę z tobą do łóżka", to ja proponuję: "Głosujesz na konfederację, nie idę z tobą do łóżka". Dziewczyny, mówcie to chłopakom! - zaapelował.

 

 

Na wypowiedź polityka Lewicy zareagował Janusz Korwin-Mikke. Pod nagraniem rozmowy nawiązał do nowej "kampanii" zaproponowanej przez Biedronia.

 

"Co to za homofobia! A co ma powiedzieć chłopak chłopakowi, który na nas głosuje p. Biedroń? Oni nie mają głosu? Trochę tolerancji… " - ironiczne skomentował Korwin-Mikke.

 

nb/dk / polsatnews.pl / rmf24
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie