Anglia. Krowa Doris nie chciała wstać i wyjść ze stajni. Nagranie hitem w mediach społecznościowych

Świat
Anglia. Krowa Doris nie chciała wstać i wyjść ze stajni. Nagranie hitem w mediach społecznościowych
TikTok/Johna Brodie
Zaspaną krowę nagrał John Brodie, aby rozbawić żonę

Krowa Doris została przyłapana przez hodowcę na drzemce. Nagranie z "trudnym porankiem" zwierzęcia opublikowano w mediach społecznościowych. Zachowanie krowy wzbudziło sympatię na całym świecie. "To moje zwierzę duchowe" - skomentował jeden z internautów.

Doris jest częścią stada liczącego 200 krów na farmie mlecznej na Isle of Wight w Anglii. Na wideo, które wywołało całe zamieszanie, widać, jak farmer John Brodie nakłania niezadowolone z pobudki zwierzę do wyjścia na zewnątrz w zimny poranek.

 

Na nagraniu widać prawie pustą stajnie - w jednym boksie wciąż znajduje się krowa, która nie opuściła budynku na poranne dojenie.

 

- Widzę, że nie śpisz - mówi na nagraniu farmer, który podchodzi do zwierzęcia. - Wstawaj, nie ma spania - zachęca.

Brodie stwierdził, że wideo pokazuje, że "Doris jest bardziej osobą niż krową". - Ma fantastyczną osobowość - ocenił. Dodał, że uwielbia więź ze zwierzęciem, które traktuje go jakby był członkiem stada.

 

 

 

"Identyfikuję się jako Doris. Jest moim zwierzęciem duchowym"

Farmer przyznał, że nagrał filmik, aby rozbawić żonę Laurę.

 

- Ona z kolei pomyślała, że jest naprawdę zabawny i umieściła go na TikToku - poinformował Brodie. - Ja nic o tym nie wiedziałem - dodał.

 

Nagranie stało się popularne, gdy DJ Radio One Greg James odtworzył je w swoim programie śniadaniowym. Wideo otrzymało tysiące komentarzy internautów sympatyzujących z krową.

 

"Identyfikuję się jako Doris. Ta krowa jest moim zwierzęciem duchowym" - napisał jeden z użytkowników mediów społecznościowych.

 

ZOBACZ: Lubelskie. Stado krów żyje w lesie. Trwają próby odłowienia

 

W wywiadzie dla CNN Brodie przekazał, że "Doris zawsze miała tendencję do bycia bezczelną".

 

Film na TikToku przyciągnął ponad 1,5 miliona widzów. Farmer przekazał, że zainteresowanie krową-śpiochem było ogromne i że wiadomości o Doris otrzymał "dosłownie z każdego miejsca".

mbl/ sgo/ Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie