"Podróżnik w czasie" z TikToka ujawnia: 23 marca Ziemię nawiedzą obcy

Świat
"Podróżnik w czasie" z TikToka ujawnia: 23 marca Ziemię nawiedzą obcy
Flickr.com/DragonRal
Zdaniem tiktokera 23 marca Ziemię mają nawiedzić obcy

Na TikToku śledzi go blisko 400 tys. użytkowników. Eno Alaric, bo tak się przedstawia, ma pochodzić z przyszłości - konkretnie z roku 2671 - i podjął się misji ostrzeżenia ludzkości przed nadchodzącymi wydarzeniami. Jedną z takich dat jest 23 marca 2023 roku.

Zakładanie kanałów na platformie TikTok przez "podróżników w czasie" powoli staje się nowym trendem. O rewelacjach napływających z takich profili co pewien czas informuje portal indy100.com. Tematyka jest przeróżna - od ostrzeżeń przed śmiercionośnym deszczem meteorytów po ryzyko wybuchu III wojny światowej.

 

Twórcy serwisu ostatnio natknęli się na kolejną osobę, która twierdzi, że przybyła do nas z odległej przyszłości i - co nie jest dużym zaskoczeniem - raczej nie ma dla nas dobrych wieści. Jej zdaniem nieuchronnie zbliżamy się do momentu, w którym nastąpi atak kosmitów. Dokładnie... 23 marca.

Jego przepowiednie śledzi kilkaset tysięcy użytkowników TikToka

Eno Alarc, założyciel kanału TikTok o nazwie radianttimetraveler, przekonuje, że jest z 2671 roku. Na kanale owego przybysza od października 2022 roku co kilka dni pojawia się nowy film z datami, które warto zapamiętać. W intencji autora wiedza o nich i nadchodzących wydarzeniach pozwoli przygotować się ludzkości na najgorsze.

 

Jeden z jego pierwszych materiałów wyświetlono 7,5 mln razy, a sam kanał "podróżnika w czasie" śledzi 377 tysięcy fanów. Wśród nich zapewne nie brakuje osób zaniepokojonych jego najnowszą predykcją. Dotyczy ona inwazji obcych.

 

ZOBACZ: Nowy raport o UFO: Odnotowano ponad 500 przypadków. To więcej niż sądzono

 

Klip, w którym po raz pierwszy podano kluczową datę, został pierwotnie opublikowany jeszcze w ubiegłym roku, ale w miarę zbliżania się do "godziny zero" zaczął zyskiwać coraz więcej wyświetleń.

 

 

"Tak, jestem podróżnikiem w czasie rzeczywistym, świat wkrótce się skończy" – czytamy w podpisie wideo. "Bardzo wrogi obcy gatunek przybywa, by odzyskać Ziemię, nie wygramy" - rozwiewa nadzieje Alarc.

 

"Kolejny kosmita, którego świat został zniszczony przez wrogów, uratuje niektórych z nas. 23 marca 2023 roku około 8000 ludzi zostanie przeniesionych na inną, nadającą się do zamieszkania planetę” – uściśla. Użytkownik TikToka napisał również: "Żeby było jasne, Ziemia nie kończy się 23 marca, to wtedy Mistrz przenosi ludzi na inną planetę".

Kosmici przybędą w tym tygodniu? Internauci żartują

Być może budząc się w piątek 24 marca ludzkość nie zauważy znaczącej różnicy w swoim życiu ani otaczającym ją świecie. Ale musi być jednak "coś" w tych zapowiedziach, skoro postać i publikacje tajemniczego przybysza tak fascynują internautów. W przeciwnym razie jego przepowiednie nie zebrałyby 1,6 mln polubień.

 

Trzeba przyznać, że udostępniana przez niego treść stanowi dla wielu użytkowników TikToka źródło poprawy humoru. Wśród komentarzy pod klipami o raczej poważnej tematyce można natrafić na takie perełki: "W ten czwartek? Naprawiam hamulec ręczny, czy inwazja nastąpi po zapłaceniu, czy wcześniej" lub "Udowodnij to. Powiedz mi, jakie numery lotto są w tym tygodniu?".

 

map/dsk/polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie