Rosja: Ekspert zemdlał na wizji. "Nie wytrzymał poziomu propagandy"

Świat
Rosja: Ekspert zemdlał na wizji. "Nie wytrzymał poziomu propagandy"
Telegram/Unian
Rosja: W propagandowym programie zemdlał jeden z ekspertów

Na antenie propagandowego programu "Wieczór z Władimirem Sołowiowem", emitowanego na antenie państwowej telewizji w Rosji zemdlał jeden z zaproszonych ekspertów. "Nie wytrzymał poziomu propagandy" - ocenia ukraińska agencja UNIAN.

"W studiu u Sołowiowa zaproszony 'ekspert' stracił przytomność i upadł w trakcie nagrania na żywo. Nie wytrzymał poziomu propagandy" - podała we wtorek wieczorem agencja UNIAN, załączając nagranie z programu "Wieczór z Władimirem Sołowiowem".

Rosja: Ekspert zemdlał w programie na żywo

Jak można zobaczyć na nagraniu w trakcie rozmowy o USA jeden z zaproszonych gości z hukiem upadł na ziemię. Natychmiast podbiegli do niego pozostali uczestnicy debaty.


Prowadzący program propagandysta Władimir Sołowiow wezwał lekarzy. - Niech pan leży, niech pan nie wstaje za szybko. Jeszcze niech pan nie wstaje, wszystko jest dobrze - słychać na nagraniu.

 

Według rosyjskich mediów ekspertem, który zaniemógł był prof. Andrij Korniejew, szef Wyższej Szkoły Ekonomicznej. 

 

 

Jest to kolejny przypadek w ostatnich dniach, kiedy pojawiają się informacje o utracie przytomności w programie na żywo. Canal 1 podał we wtorek, że na antenie zemdlała jedna z prowadzących kolumbijskiego programu "Lo sé todo" Elianis Garrido. W mediach społecznościowych zamieszczono nagranie, na którym widać jak dziennikarka osunęła się z krzesła na ziemię

 


W piątek informowaliśmy, że na antenie lokalnego kanału telewizji w Los Angeles Angeles Alissa Carlson zemdlała na wizji w chwili, gdy miała rozpocząć omawianie aktualnej prognozy.

 

anw/dk/polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie