USA. Pogodynka zemdlała na wizji. Natychmiast przerwano program

Świat
USA. Pogodynka zemdlała na wizji. Natychmiast przerwano program
Twitter.com/CBS LA
Dziennikarka nagle zemdlała na wizji

Prezenterka pogody lokalnego kanału telewizji w Los Angeles Alissa Carlson zemdlała na wizji w chwili, gdy miała rozpocząć omawianie aktualnej prognozy. Program przerwano, zastępując go reklamami i nagranymi wcześniej materiałami. Stacja przekazała później, że dziennikarka czuje się dobrze. Ona sama napisała, że "nic jej nie będzie". Media podały, że pogodynka chorowała wcześniej na wadę serca.

Wstrząsający moment w amerykańskiej telewizji CBS Los Angeles. Pogodynka kanału KCAL News Alissa Carlson rozpoczynała w serwisie o godzinie 7:00 lokalnego czasu swoje wejście, w którym miała opowiedzieć o aktualnej sytuacji pogodowej.

Pogodynka nagle zemdlała na wizji

Współprowadząca program Nichelle Medina zwróciła się do koleżanki: "Kto jest gotowy na trochę słońca? Wiem, że ja jestem. Zacznijmy od sprawdzenia prognozy pogody z Alissą Carlson, która jest z nami na żywo w studiu". Medina i druga prowadząca Rachel Kim kontynuowały zapowiedź.

 

Wtedy widzowie zobaczyli jak oczy Alissy Carlson-Schwartz wędrują do góry, a ona sama nagle straciła przytomność.

 

ZOBACZ: Debata w Wielkiej Brytanii. Prezenterka telewizyjna zemdlała na wizji

 

Dziennikarka najpierw zachwiała się, opierając się o biurko, a później bezwładnie osunęła się i upadła na podłogę, znikając za blatem.

 

- Musimy natychmiast przerwać program - powiedziała jedna z prezenterek. Telewizja błyskawicznie zmieniła ramówkę i wyemitowała reklamy. Nadawca poinformował jednak, że w tym czasie "zespół wkroczył, by jej pomóc i wspierać, czekając na przybycie pomocy medycznej".

 

Według plotkarskiego serwisu TMZ "przerwa w programie trwała długo, a w tym czasie emitowane były nagrane wcześniej materiały". 

 

Dziennikarka i jej stacja dziękują

"Wszyscy w KCAL News chcemy podziękować za wasze wsparcie po tym, jak pogodynka Alissa Carlson zemdlała podczas porannego serwisu. Alissa odpoczywa i wraca do zdrowia. Mówi, że będzie dobrze" - podała stacja na Twitterze.

 

 

Pogodynka podziękowała na Facebooku za sms-y, telefony i życzenia, które otrzymała. "Nic mi nie będzie" - dodała.

 

Utajona choroba serca

To nie pierwszy raz, kiedy dziennikarka ma kłopoty ze zdrowiem na wizji. W 2014 roku, gdy pracowała dla kanału NBC KGET podczas serwisu pogodynka zwymiotowała.

 

Gdy trafiła do lekarza sądziła, że ma objawy grypy. Jednak szybko okazało się, że za objawy odpowiada nieszczelna zastawka serca.

 

Sama Carlson podała później, że poddała się terapii z użyciem komórek macierzystych, które zostały pobrane od jej córki, gdy była w ciąży.

 

ZOBACZ: Reporterka okradziona na wizji. Napastnik groził jej nożem

 

"Komórki macierzyste mojego dziecka zaczęły leczyć moje serce" - mówiła ze łzami w oczach Carlson.

 

Dziennikarka za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych propagowała dbałość o zdrowie i namawiała do diagnozowania się: "Możesz mieć coś, o czym nawet nie wiesz, że to masz".

 

Portal nbcnews.com podał jednak, że "nie jest jasne, czy dziennikarka wciąż jest chora na serce i czy to choroba była przyczyną omdlenia".

Dziennikarka, meteorolog i... miss

Alissa Carlson Schwartz urodziła się i wychowała na farmie w stanie Illinois, ukończyła dziennikarstwo na uniwersytecie stanowym w Chicago, ma także dyplom meteorologii Uniwersytetu Stanowego Mississippi. Jest laureatką czterech nagród Emmy i nagrody Marka Twaina przyznanej przez agencje Associated Press za najlepsza prognozę pogody.

 

ZOBACZ: Reporterzy zaatakowani na wizji. Broń palna i żądania: "telefon, telefon"

 

Dziennikarka regularnie bierze udział w dużych przedsięwzięciach charytatywnych.

 

W 2018 roku została laureatką konkursu piękności "Mrs. California".

hlk/map/ Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie