Brazylia. Kobieta urodziła dziecko w windzie w bloku. Była w drodze do szpitala

Świat
Brazylia. Kobieta urodziła dziecko w windzie w bloku. Była w drodze do szpitala
Kobieta urodziła swoją córkę w windzie

34-letnia Barbara Trindade Passos Casela urodziła dziecko w windzie swojego bloku w Cuaiaba w Brazylii. Ciężarna kobieta obudziła się w nocy i poczuła silne skurcze. Razem z najbliższymi ruszała w drogę do szpitala, lecz nie zdążyła dojechać na miejsce. Poród w windzie nagrały kamery monitoringu.

Ciężarna kobieta obudziła się w czwartek w nocy, ponieważ poczuła narastające skurcze. Na jej prośbę mąż zrobił jej ostatnie zdjęcie przed porodem oraz powiadomił najbliższych - matkę, brata oraz sąsiadkę. 

 

ZOBACZ: Wielkopolska: Matka urodziła w samochodzie. Poród odbierała przypadkowa kobieta

 

- Poszliśmy do łazienki, był skurcz, potem poszliśmy do salonu, był kolejny skurcz. Udało mi się dojść do drzwi i nastąpił kolejny skurcz, po czym wsiedliśmy do windy. Kiedy wysiadłam, powiedziałam: nie idźmy, chyba się urodzi. Znowu weszliśmy do windy, wtedy nastąpił poród - opowiadała 34-latka w rozmowie z portalem "Portugal Postsen".

Poród nagrały kamery

Poród zarejestrowały kamery monitoringu zainstalowane w windzie. Widać na nim, jak 34-latka w asyście dwóch osób wchodzi do windy, a po kilkudziesięciu sekundach rodzi dziecko. Po wszystkim kobieta bierze swoją nowonarodzoną córkę na ręce i wychodzi z windy. 

 

UWAGA! Wideo może zawierać drastyczne sceny

 

 

Po porodzie kobieta i dziecko trafili do szpitala, gdzie lekarze m.in przecięli pępowinę i usunęli łożysko. Dziewczynce nadano imię Joana. Mierzyła 41 cm i ważyła 2,165 kg.

 

ZOBACZ: Matka włączyła bajki i wyszła z domu. Dziecko wypadło przez okno

 

Matka i córka zostały w szpitalu na dwudniowej obserwacji. Kobieta przyznała, że ma już syna, który bardzo chciał mieć siostrę. 

dsk/dk/polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie