Holandia: Przed laty okradł sklep. Skruszony złodziej oddał pieniądze

Świat
Holandia: Przed laty okradł sklep. Skruszony złodziej oddał pieniądze
Facebook/Albert Heijn het Lage Land
Holandia: Złodziej oddał pieniądze za kradzież dokonaną w młodości

Złodziej, który w młodości dokonał kradzieży w sklepie w Rotterdamie w Holandii wysłał list z przeprosinami, do którego dołączył pieniądze. "Chcę spłacić swój dług" - napisał. O zdarzeniu powiadomili zaskoczeni pracownicy.

Pracownicy sklepu Albert Heijn w Rotterdamie powiadomili w mediach społecznościowych o liście, który został do nich wysłany w ostatnim czasie.


Jak wynika z treści korespondencji, jej autor kilka lat temu dokonał kradzieży w markecie. "Wcześniej, w znacznie młodszym wieku, popełniłem małe wykroczenie. Chcę oddać pieniądze, aby spłacić dług. Przepraszam za to" - brzmi treść listu.

 

Holandia: Złodziej wysłał list i zwrócił pieniądze

Właściciel sklepu poinformował, że w kopercie oprócz listu znaleziono dwa banknoty o wartości 20 euro. Autor listu nie wyjaśnił jednak, co dokładnie ukradł z marketu.


Na zakończenie listu skruszony złodziej życzył pracownikom miłej pracy. Pracownicy Albert Heijn za pośrednictwem mediów podziękowali złodziejowi za miły gest.  

 

ZOBACZ: Gorzów Wielkopolski: Weszli na stadion i ukradli bramkę. Na oczach policjantów


"Drogi anonimowy kliencie. Dziękujemy za ten list i szczerość. Byliśmy mile zaskoczeni. Z pewnością sprawiłeś nam większą przyjemność z naszej pracy!" - napisali pracownicy.

anw/dk/polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie