Warszawa. Zderzenie radiowozu z pojazdem przewozu osób na Targówku. Policjant pouczony

Polska
Warszawa. Zderzenie radiowozu z pojazdem przewozu osób na Targówku. Policjant pouczony
KSP
Zdjęcie ilustracyjne. Radiowóz przed zderzeniem jechał na sygnałach.

Zderzenie radiowozu policji z autem osobowym na warszawskim Targówku. W piątkowy wieczór jadąca na sygnałach dźwiękowych i świetlnych oznakowana kia wjechała na krzyżówkę ulic Radzymińskiej i Młodzieńczej. Wtedy w jej bok uderzył w fiat. - Nikt nie został ranny, kierowcy byli trzeźwi. Kierujący radiowozem został pouczony - mówiła polsatnews.pl sierż. szt. Gabriela Putyra ze stołecznej komendy.

Do zderzenia radiowozu stołecznej policji, który jechał na sygnałach, z samochodem przewozu osób doszło w piątek późno wieczorem na Targówku.

Jechali na sygnałach. Doszło do zderzenia

Policyjne auto wjechało około godz. 22:20 na skrzyżowanie ulic Radzymińskiej, Łodygowej i Młodzieńczej na czerwonym świetle - czytamy na internetowym profilu Miejski Reporter. W radiowóz uderzył samochód przewozu osób marki Fiat.

 

ZOBACZ: "Interwencja". Wypadek radiowozu z nastolatkami. Relacja świadków


"Na miejscu poszkodowanych przebadał Borkoś, nikt nie wymagał hospitalizacji" - podaje "Miejski Reporter". Borkoś to Marcin Borkowski, znany warszawski ratownik medyczny.

KSP: Policjant był sprawcą zdarzenia, został pouczony

Kolizję potwierdziła w rozmowie z polsatnews.pl sierż. sztab. Gabriela Putyra z Komendy Stołecznej Policji. - W piątek około godz. 22:20 doszło do zdarzenia na ul. Radzymińskiej na wysokości ulicy Młodzieńczej. W zderzeniu brał udział oznakowany radiowóz marki Kia, który zderzył się z pojazdem osobowym marki Fiat - podała.

 

Jak uściśliła mundurowa, obaj kierowcy byli trzeźwi. - Nikt nie został ranny. Sprawcą zdarzenia okazał się kierujący radiowozem, który został pouczony - dodała policjantka.

 

 

 

Zbieg ulic Łodygowej, Młodzieńczej i Radzymińskiej, gdzie później doszło do kolejnej kolizji, to jedno z głównych skrzyżowań na warszawskim Targówku.

 

Wcześniej radiowóz i auto zderzyły się na Wale Miedzeszyńskim

Do innego zderzenia z radiowozem policji doszło również w piątek około godziny 19 na ulicy Wał Miedzeszyński. Auto policyjne miało tam kolizję z daewoo.

 

- Nikt nie został ranny, obaj kierowcy byli trzeźwi - poinformowała Gabriela Putyra.

hlk/wka / Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie