Francja. 57-latka odgryzła język mężczyźnie, który ją napadł. "Dowód" zaniosła policji

Świat
Francja. 57-latka odgryzła język mężczyźnie, który ją napadł. "Dowód" zaniosła policji
Zdjęcie ilustracyjne/Police Nationale
57-latka zaniosła język na policję

57-latka z Francji - jak twierdzi - broniąc się przed mężczyzną, który ją napadł, odgryzła mu... język. Przestępca miał najpierw ją śledzić, kiedy spacerowała z psem, a następnie próbować wykorzystać seksualnie.

Do zdarzenia doszło w miniony weekend wczesnym rankiem w Awinion w południowej Francji.

Francja: Odcięła napastnikowi język

Z relacji 57-latki wynika, że w niedzielny poranek wyszła na spacer z psem. W pewnym momencie nieznany mężczyzna, w wieku około 30 lat, zaczął ją śledzić. W końcu podszedł do kobiety. Najpierw próbował ją pocałować, a następnie przytulić. Chciał również dotykać jej miejsc intymnych.

 

ZOBACZ: Ghana. Śnił, że kroi mięso. Odciął sobie genitalia

 

57-latka w akcie obrony odgryzła mężczyźnie język. Uwolniwszy się, zabrała część ciała napastnika i zaniosła ją do domu. Następnie, w towarzystwie syna, poszła na policję zgłosić napad. Jako dowód zaniosła funkcjonariuszom... język.

 

Mundurowi jeszcze tego samego dnia zatrzymali mężczyznę, który przebywał w okolicach miejsca ataku. Napastnik tłumaczył, że to on został ofiarą. Podejrzanego aresztowano. Okazało się, że we Francji przebywał nielegalnie. 

Hiszpania: Odcięła napastnikowi penisa

Do podobnego incydentu, gdzie kobieta odcina część ciała napastnika, doszło niedawno w Hiszpanii. Chodzi o parę pochodzącą z Bangladeszu, która pracowała razem w barze w Sant Andreu de la Barca niedaleko Barcelony.

 

ZOBACZ: Leżajsk. Marek T. odciął znajomemu dłoń tasakiem. Ruszył proces

 

Mężczyzna miał usiłować zgwałcić kobietę, która w odwecie odcięła mu penisa. Następnie zadzwoniła na policję i o wszystkim opowiedziała. Trafił on do szpitala na pilną operację.

 

Hiszpańska policja zatrzymała i kobietę, i mężczyznę. Ją oskarżono o napaść i odcięcie części ciała, jego o usiłowanie gwałtu.

pgo/ac/ Polsatnews.pl/mirror.co.uk/dailymail.co.uk
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie