Kolumbijczyk spodziewa się trzeciego "dziecka". Jego partnerką jest szmaciana lalka

Świat
Kolumbijczyk spodziewa się trzeciego "dziecka". Jego partnerką jest szmaciana lalka
Screen/TikTok/montbk5959
Kolumbijczyk jest w związku ze szmacianą lalką

Na profilu Montbk5959 na TikToku możemy obserwować perypetie pary i ich dwójki "dzieci". Niedawno zakochani pochwalili się, że spodziewają się trzeciego dziecka. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że... wybranka serca mężczyzny oraz ich "potomstwo" to szmaciane lalki.

Kolumbijczyk długo nie mógł znaleźć miłości. W końcu na jego drodze stanęła piękna Natalia. Mężczyzna stracił dla niej głowę i zamarzył o powiększeniu rodziny. Nie przeszkodziło w tym nawet to, że... kobieta jest kukłą.

 

 

Para ma dwoje "dzieci": syna i córkę, a niedługo na świecie pojawi się ich kolejny "potomek". Rodzice wybrali już dla niego imię - Sammy. Można się spodziewać, że podobnie jak matka i starsze rodzeństwo, najmłodsze z rodziny również... będzie szmacianą lalką. 

Będzie miał dziecko z lalką

Tiktokowe konto szczęśliwego ojca obserwuje ponad 72 tys. osób. Wśród komentarzy pojawiają się wspierające głosy. "Dziecko będzie miłe i mądre jak jego tata", "Wyglądają na naprawdę szczęśliwych", "Nikogo nie skrzywdził swoimi działaniami" - czytamy.  

 


Nie wszyscy jednak popierają życiowe wybory Kolumbijczyka i w komentarzach wyrażają zaniepokojenie. Nie brakuje wypowiedzi w stylu "Przyjacielu, potrzebujesz pomocy", "Myślałam, że zwariowałam, ale potem widzę, że jest ktoś gorszy ode mnie", "Kiedy myślałem, że widziałem już wszystko...".

 

Brazylijka poślubiła szmacianą kukłę

Okazuje się, że nie jest to pierwsza tego typu historia z Ameryki Południowej. Pisaliśmy o pewnej Brazylijce, dla której matka uszyła partnera do tańca - Marcelo.

 

ZOBACZ: Robi zdjęcia kobietom z lalkami-niemowlakami. Niezwykły projekt Polki

 

Między młodymi od razu "zaiskrzyło" i postanowili stanąć na ślubnym kobiercu. 37-latka i jej wybranek wyprawili huczne wesele, wyjechali w podróż poślubną, a niedługo później doczekali się "potomka". "Syn" jest bardzo podobny do ojca i, podobnie jak on, jest... szmacianą lalką. 

adn/ac / Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie