Braniewo: Potrącenie na przejściu dla pieszych. W sieci pojawiło się nagranie

Polska
Braniewo: Potrącenie na przejściu dla pieszych. W sieci pojawiło się nagranie
YouTube/Telewizja Braniewo 24
Braniewo: 37-latek uderzył w mężczyznę przechodzącego przez pasy

31-latek został potracony na przejściu dla pieszych i trafił do szpitala. Zdarzenie zarejestrowała kamera monitoringu. Lokalne media udostępniły nagranie.

W Braniewie (woj. warmińsko-mazurskie) w sobotę, 4 lutego mężczyzna został potrącony przez samochód osobowy marki skoda, jadący od strony Fromborka - powiadomił portal Braniewo 24. Do zdarzenia doszło przed godziną 11 na oznakowanym przejściu dla pieszych. 31-latek był jedyną osobą, która w tym momencie przechodziła przez pasy.

Według wstępnych ustaleń policji, kierowca nie zachował należytej ostrożności przy dojeżdżaniu do przejścia dla pieszych i nie ustąpił pierwszeństwa pieszemu. Jak przekazał mł. asp. Radosław Ulewicz z KPP w Braniewie w rozmowie z portalem, za kierownicą skody znajdował się 37-latek. 

 

Braniewo: 31-latek został potracony na pasach. Trafił do szpitala

Jak przekazano, w samochodzie podróżowały dwie osoby i 6-miesięczne dziecko. Kierowca w trakcie zdarzenia był trzeźwy. - Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierującego oraz zabezpieczyli ślady i sporządzili niezbędną dokumentację - dodał Ulewicz, cytowany przez portal.

 

Na skutek potrącenia 31-latek trafił do szpitala, doznał urazu barku.

 

Jak można zobaczyć na nagraniu opublikowanym przez portal, po potrąceniu mężczyzna uderzył w maskę samochodu i został zrzucony na ziemię. Dopiero w tym momencie samochód się zatrzymał. 

anw/map / polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie