Marki: Policja złapała nożownika, który napadł na kasjerkę

Polska
Marki: Policja złapała nożownika, który napadł na kasjerkę
Polsat News
Do napadu doszło w piątek wieczorem

Zamaskowany mężczyzna, który w piątek wieczorem napadł na sklep w Markach trafił w ręce policji. Napastnik ranił dwóch mężczyzn, chcących przeszkodzić mu w napadzie.

- Prawdopodobnie dziś usłyszy zarzuty - poinformowała w poniedziałek oficer prasowa Komendanta Powiatowego Policji w Wołominie młodsza aspirantka Monika Kaczyńska.

 

37-letni mężczyzna podejrzewany o dokonanie rozboju w jednym z supermarketów w Markach (woj. mazowieckie) został zatrzymany przez policję w niedzielę po godz. 15.

Napad na sklep w Markach

Mężczyzna wtargnął w piątek wieczorem do sklepu. - Sprawca grożąc, zażądał pieniędzy od kasjerki - powiedziała polsatnews.pl komisarz Małgorzata Wersocka z Komendy Stołecznej Policji.
 
Policja otrzymała zgłoszenie około godz. 21:15.

 

WIDEO: Nożownik w sklepie

 


- Wstępne ustalenia policji wskazują, że do kasjerki jednego z supermarketów w Markach podszedł mężczyzna z zasłoniętą twarzą, grożąc przedmiotem przypominającym nóż - powiedziała Polsatnews.pl komisarz Małgorzata Wersocka z Komendy Stołecznej Policji.

 

ZOBACZ: Lublin. Napad na jubilera z bronią palną. Policja zatrzymała trzech podejrzanych

 

- Mężczyzna zażądał pieniędzy - dodała policjantka. Nieoficjalnie wiadomo, że sprawca chciał zabrać kasetkę z pieniędzmi.

 

Na napaść zareagowali dwaj klienci, którzy przebywali w sklepie. Chcąc udaremnić napad, wdali się w sprzeczkę z nożownikiem.

 

Napastnik zranił obu mężczyzn. - Doszło do szarpaniny, w wyniku której mężczyźni ci odnieśli obrażenia - powiedziała komisarz Wersocka.

 

Obaj poszkodowani zostali przewiezieni do szpitala, ale policja nie udziela informacji o ich stanie zdrowia.

 

 

an/ sgo / polsatnews.pl / PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie