Suszarka z praniem w lesie. Lasy Państwowe opublikowały zaskakujące zdjęcie

Polska
Suszarka z praniem w lesie. Lasy Państwowe opublikowały zaskakujące zdjęcie
Facebook/Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych we Wrocławiu
Pranie suszyło się w lesie

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych we Wrocławiu opublikowała na Facebooku zdjęcie prania wiszącego na suszarce. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby suszarka nie znajdowała się... w lesie.

Fotografia autorstwa Sławomira Bańkowskiego, przedstawiająca suszące się pranie, zawiera jeden zadziwiający szczegół. Suszarka do prania ustawiona jest w lesie.  

 

ZOBACZ: Nowy Wiśnicz: Zakrapiane 15. urodziny. Pijana nastolatka znaleziona w lesie


"W sytuacji, gdy myślisz, że w lesie nic już Cię nie zaskoczy. Najnowszy trend - wietrzenie ubrań zapachem lasu. Jak brzmiałoby Wasze hasło reklamowe?" - napisała na Facebooku Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych we Wrocławiu, która opublikowała nietypowe zdjęcie.  

Pranie w lesie. Internauci komentują

Internauci podchwycili pomysł i zaczęli wymyślać slogany. "Zew natury prosto z lasu, pranie zawsze świeże", "Pranie o zapachu leśnego runa", "Twój proszek nie daje rady i jesteś z praniem w lesie? Wypróbuj nasz. Opakowanie zgodne z normami ekologicznymi przeznaczone do pełnego recyklingu" - to kilka z pomysłów. 

 

ZOBACZ: Nadleśnictwo Wałbrzych zakazuje wstępu do lasu. Powodem lodowa okiść


Niektórzy użytkownicy Facebooka poszli o krok dalej i zaczęli snuć domysły, skąd pranie mogło wziąć się w lesie. "Pewnie żona kazała małżonkowi sprzątnąć pranie, więc żeby nie kłuło w oczy.." - czytamy w komentarzach. 

 

Skąd jednak naprawdę pranie wzięło się w lesie? Tego pozostaje się nam jedynie domyślać.

adn / Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie