Lśniąca kreacja raperki. Nałożyli na nią 30 tys. kryształów

Świat
Lśniąca kreacja raperki. Nałożyli na nią 30 tys. kryształów
East News/David Fisher/Shutterstock, Instagram/patmcgrathreal
Raperka Doja Cat wystąpiła cała w czerwieni. Miała na sobie 30 tys. kreształów

Czerwona farba na całym ciele, strój w tym samym kolorze i 30 tys. kryształów Swarovskiego przymocowanych do twarzy, korpusu i dłoni - w takiej kreacji zaprezentowała się rapera Doja Cat, podczas pokazu marki Schiaparelli na Haute Couture Fashion Week.

Amala Ratna Zandile Dlamini, szerzej znana jako Doja Cat, to raperka, która niejednokrotnie zaskoczyła fanów stylizacją, podczas różnych imprez czy pokazów. 

 

Artystka i tym razem nie zawiodła oczekiwań. Podczas pokazu marki Schiaparelli, który rozpoczął paryski Haute Couture Fashion Week wystąpiła cała w czerwieni, a do jej twarzy, tułowia, ramion i dłoni przytwierdzono 30 tys. kryształów Swarovskiego.

 

Pomysłodawcami kreacji byli dyrektor kreatywny Schiaparelli Daniel Roseberry oraz brytyjska wizażystka Dame Pat McGrath. Jej przygotowanie zajęło kilkuosobowej ekipie pięć godzin. 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @patmcgrathreal

"Prawdziwa uczta dla oczu"

Wizażystka Pat McGrath w rozmowie z "Vogue" powiedziała, że efekt przywodzi na myśl "wysublimowane rzeźby". - To prawdziwa uczta dla oczu - powiedziała. 

 

- Doja Cat jest naprawdę cierpliwe, udało nam się osiągnąć magiczne arcydzieło, to lśniący blask, który wręcz hipnotyzuje - dodała. 

 

ZOBACZ: "Przemysł mody musi zwolnić". Projektanci biją na alarm

 

To nie pierwszy raz, gdy Doja Cat występuje w nietypowej stylizacji. Podczas wiosennego pokazu AWAKE Mode w Paryżu pojawiła się na czerwonym dywanie całkowicie pokryta złotą farbą. 

Kylie Jenner z głową lwa

Uwagę podczas pokazu w Paryżu przyciągnęła też Kylie Jenner, aktorka wystąpiła bowiem z... głową lwa przymocowaną do dekoltu. Oczywiście ozdoba była sztuczna, aktorka nie uniknęła jednak krytyki. Internauci zarzucali jej, że w ten sposób wspiera zabijanie dzikich zwierząt.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Schiaparelli (@schiaparelli)

 

mst/map / polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie