Olsztyn: Lady Gaga na studniówce. Walc maturzystów hitem internetu

Polska
Olsztyn: Lady Gaga na studniówce. Walc maturzystów hitem internetu
Screen/YouTube/lo1olsztyn
Walc w wykonaniu maturzystów z I LO w Olsztynie

Maturzyści z olsztyńskiego liceum zatańczyli na studniówce walca do piosenki Lady Gagi "Hold My Hand". Nagranie zamieszczone w serwisie YouTube ma blisko 700 tys. wyświetleń.

Uczniowie z I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Olsztynie postanowili urozmaicić swoją studniówkę i oprócz tradycyjnego poloneza zatańczyli walca do piosenki "Hold My Hand" z filmu "Top Gun: Maverick" w wykonaniu Lady Gagi. Imponującą choreografię przygotował mistrz tańca towarzyskiego Krzysztof Wasilewski, który sam jest absolwentem I LO. 

 

ZOBACZ: Olsztyn. Zabrał kluczyki do samochodu dziadka, bo chciał pojeździć po mieście

 

Taneczne popisy maturzystów z Olszyna można podziwiać w serwisie YouTube. Nagranie z studniówkowego występu ma już ponad 676 tys. wyświetleń.  

 

 

Internauci są zachwyceni występem uczniów. "Jestem nauczycielem od dawna, ale takiego wzruszenia dawno nie przeżyłam!", "Tego nie da się obejrzeć tylko raz. Coś pięknego", "Czy cały świat nie mógłby być tak piękny jak ich taniec?" - czytamy w komentarzach. 

 

ZOBACZ: USA. Sześciolatek, który postrzelił swoją nauczycielkę, cierpi na "poważną niepełnosprawność"


Kto wie, być może olsztyńscy maturzyści zapoczątkują nową tradycję i niedługo na studniówkach zamiast poloneza królować będzie właśnie walc. 

adn/map/polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie