26-latek spotyka się z 23-latką, która wygląda na dużo młodszą. "Ona jest dojrzałą osobą"

Świat
26-latek spotyka się z 23-latką, która wygląda na dużo młodszą. "Ona jest dojrzałą osobą"
Instagram/danswygart
Dan Swygart i Shauna Rae

Dan Swygart, 26-letni brytyjski bloger, spotyka się z 23-letnią dziewczyną, Shuaną Rae, która z powodu terapii, którą przeszła jako dziecko, przestała rosnąć. - Ona jest dojrzałą istotą ludzką. Zasługuje na to, aby tworzyć relacje - powiedział Swygart. - Jeśli poświęcisz czas, aby ze mną porozmawiać, to zrozumiesz, że jestem dorosła - dodała Rae.

Swygart podzielił się kilkoma zdjęciami z Rae na Instagramie. Widać na nich parę, która wspólnie spędza wolny czas. Wzrost kobiety został zahamowany z powodu terapii, którą otrzymała jako dziecko. Chorowała wówczas na raka mózgu.

 

Rae obecnie waży 23 kg i ma 116 cm wzrostu. Występuje w programie telewizji TLC "I Am Shauna Rae" ("Jestem Shuana Rae").

 

Dan Swygart wyjaśnił, że napisał do dziewczyny po obejrzeniu pierwszego sezonu jej programu. Para wkrótce potem spotkała się osobiście i poszła na kilka randek.

 

- Bardzo ważne jest, aby pamiętać, że Shauna jest niesamowitą 23-letnią kobietą z niepełnosprawnością - wyjaśnił. - Więc jak budujesz z nią związek, to ważne jest, aby uznać jej niepełnosprawność i spojrzeć ponad to - dodał.

 

- Gdy ktoś uważa, że ona nie może mieć prawdziwego związku, to ją dehumanizuje - przekazał Swygart. - Ona jest istotą ludzką. Zasługuje na to, aby mieć relacje z kimkolwiek chce - stwierdził.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by 🎗ЅℋᎯUℕᎯ🐘 (@thereal_shaunarae99)

 

"Jeśli poświęcisz czas, aby ze mną porozmawiać, to zrozumiesz, że jestem 23-latką"

 

Swygart pojawił się w drugim sezonie "I Am Shauna Rae". Występuje tam jako partner tytułowej bohaterki.

 

Brytyjczyk został jednak skrytykowany przez widzów za swój związek z Rae.

 

- Ona ma 23 lata, ale wygląda i mówi jak ośmiolatka. Nie zachowuje się też jak dojrzała kobieta - stwierdził jeden z widzów.

 

ZOBACZ: USA. Kobieta zastrzeliła w szpitalu umierającego męża

 

Dziewczyna w wywiadzie dla mediów powiedziała, że jest ciągle niedoceniana, ponieważ ludzie sądzą, że jest dzieckiem.

 

- Jeśli patrzysz na mnie, to widzisz 8-latkę - przekazała. - Ale myślę, że jeśli poświęcisz czas, aby ze mną porozmawiać, to zrozumiesz, że jestem 23-latką - przekazała.

 

mbl/map / polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie