Wielka Brytania: Pracownik sklepu molestował uczennicę. Tłumaczy, że się wygłupiał

Świat
Wielka Brytania: Pracownik sklepu molestował uczennicę. Tłumaczy, że się wygłupiał
Hippopx, Merseyside Police
Żonaty, młody mężczyzna zaatakował nastolatkę, która chciała zrobić zakupy

16-latka weszła do sklepu w Liverpoolu, gdzie pracował o sześć lat starszy Ahmed Khailo. Mężczyzna, widząc dziewczynę w szkolnym mundurku, porzucił dotychczasowe zajęcie i obezwładnił ją. Pytał swoją ofiarę, czy go kocha, a także dotykał w miejscach intymnych. Nastolatka zdołała uciec, bo do lokalu wszedł inny klient. W sądzie Khailo "wyjaśniał", że akceptuje taką formę flirtu i się "wygłupiał".

22-letni Ahmed Khalio pracował na pół etatu w sklepie spożywczym przy Scargreen Avenue w Liverpoolu. Gdy układał towar na półce, do lokalu weszła nastolatka wracająca ze szkoły. Miała w tym dniu 16. urodziny, a o jej wieku świadczyło m.in., że jest ubrana w mundurek.

 

Kiedy dziewczyna przyszła do kasy, by zapłacić, Khalio podszedł do niej i złapał ją za pośladki. Następnie przyparł ją do sklepowej lady i zapytał, "czy go kocha". Chciał również wiedzieć, ile lat ma jego ofiara. Przestrzegł ją również, by nikomu nie mówiła, co się stało - podał "Daily Mail".

Molestowanie to dla niego "po prostu wygłupy"

Śledczy udowodnili 22-latkowi również, że przez kilka następnych minut molestował uczennicę, podnosząc jej spódnicę oraz dotykając miejsc intymnych oraz nóg. Atak przerwał dopiero, gdy do sklepu wszedł inny klient - wtedy odskoczył i pozwolił nastolatce uciec.

 

ZOBACZ: Andrew Tate. Policja rozszerza śledztwo wobec sportowca. Skonfiskowano warte miliony samochody

 

Dziewczyna nie pozwoliła się zastraszyć i o incydencie opowiedziała przyjaciółce. Później zgłosiła go na policję. Przekazała funkcjonariuszom, że mówiła napastnikowi, by z niej zszedł, ale ten nie słuchał. Jak wspominała, nie mogła krzyczeć, bo paraliżowało ją przerażenie.

 

Ahmed Khalio wyparł się w sądzie, że molestował 16-latkę. Mężczyzna, który ma żonę i niespełna rocznego syna stwierdził, zeznając w sądzie, taki flirt jest akceptowalny, a dziewczynę uważał za starszą. - Po prostu się wygłupiałem - uznał.

Sąd o "oburzającym zachowaniu" Ahmeda Khalio

Jak dodawał adwokat Sam Parham, oskarżonemu "jest bardzo przykro z powodu jego czynów i jakiegokolwiek negatywnego wpływu na życie" młodej kobiety.

 

ZOBACZ: Argentyna. 12-latka zmarła po wzięciu udziału w wyzwaniu na TikToku

 

Ostatecznie 22-latek został skazany na sześć miesięcy więzienia. Na wymiar kary wpłynęła m.in. jego wcześniejsza niekaralność.

 

Sędzia Andrew Menary ocenił, że Khalio wykorzystał sytuację, gdy nastolatka weszła do sklepu sama. Podkreślał, iż ofiara nie szukała kontaktu z pracownikiem i nie chciała nawiązywać z nim jakiejkolwiek relacji. - Twoje zachowanie było oburzające - upomniał mężczyznę.

wka / Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie