Częstochowa: List gończy za Jordanem Machuderskim. Brał udział w pobiciu ze skutkiem śmiertelnym

Polska
Częstochowa: List gończy za Jordanem Machuderskim. Brał udział w pobiciu ze skutkiem śmiertelnym
Policja Częstochowa
Mężczyzna brał udział w pobiciu ze skutkiem śmiertelnym

Jordan Machuderski jest ścigany za udział w pobiciu ze skutkiem śmiertelnym, które miało miejsce 24 czerwca 2022 roku w Częstochowie. List gończy za mężczyzną wydała częstochowska prokuratura. Policjanci apelują do wszystkich osób, które znają miejsce pobytu 28-latka o kontakt.

Policja poszukuje Jordana Machuderskiego, s. Krystiana, urodzonego 23 lutego 1995 roku w Częstochowie za udział w pobiciu ze skutkiem śmiertelnym z użyciem niebezpiecznego przedmiotu. Zdarzenie miało miejsce 24 czerwca 2022 roku w Częstochowie.

 

Tego dnia koło godziny 18:00 na placu Orląt Lwowskich trzy osoby (wśród nich był Jordan Machuderski) zaatakowały 49-latka ciężkim narzędziem. Mężczyzna został przewieziony do szpitala, gdzie po kilku godzinach zmarł w wyniku rozległych obrażeń.

Policja zapewnia anonimowość osobom informującym o 28-latku

Apelujemy do wszystkich osób, które znają miejsce pobytu ściganego 28-letniego mężczyzny o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie przy ulicy Popiełuszki 5, pod numerem telefonu 47 858 12 55, 47 858 12 80 lub z najbliższą jednostką policji, dzwoniąc na numer alarmowy 112.

 

ZOBACZ: Częstochowa: Policja poszukuje mężczyzny z portretu. Chciał zgwałcić kobietę

 

Informacje można także przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej, pisząc na adres: kryminalny@czestochowa.ka.policja.gov.pl.

 

Osobom informującym policja zapewnia pełną anonimowość.

mbl / Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie