Poszukiwana listem gończym schowała się przed policjantami w kartonie. Chciała spędzić święta w domu

Polska
Poszukiwana listem gończym schowała się przed policjantami w kartonie. Chciała spędzić święta w domu
Zdj. ilustracyjne/Pixabay
Kobieta przed policją ukryła się w kartonie

31-latka ukrywała się przed wymiarem sprawiedliwości, aby uniknąć zasądzonej jej kary ponad trzech lat pozbawienia wolności. Kiedy policjanci trafili w końcu na jej trop, kobieta ukryła się w kartonie po telewizorze.

Policjanci z Radomia od lipca poszukiwali mieszkanki powiatu zwoleńskiego z związku z wydanym listem gończym i nakazem doprowadzenia do zakładu karnego. Sąd skazał ją na karę ponad trzech lat pozbawienia wolności za oszustwa, włamanie oraz posiadanie znacznej ilości narkotyków.

 

ZOBACZ: Sopot. Poszukiwany 7 listami gończymi zatrzymany. Przed policją schował się w wersalce

 

31-latka nie chciała trafić do więzienia, dlatego zmieniła miejsce zamieszkania i ograniczyła kontakty z rodziną, licząc na to, że policja jej nie znajdzie. 

Szukała jej policja. Kobieta schowała się w kartonie

Funkcjonariuszom udało się jednak namierzyć kobietę. Ta do końca nie dała za wygraną i nawet gdy policjanci byli już u niej w domu, sądziła, że uda jej się ich przechytrzyć. Poszukiwana znalazła sobie nietypową kryjówkę - karton po telewizorze.

 

ZOBACZ: Wielka Brytania: 18-latek był poszukiwany przez policję. Schował się w pluszowym misiu


"Wczoraj mundurowi weszli do domu, w którym miała przebywać poszukiwana, lecz nikogo w nim nie zastali. Kiedy policjanci weszli na strych, ich uwagę zwrócił duży karton. Jeden z funkcjonariuszy otworzył go i zobaczył w środku skuloną, poszukiwaną kobietę. 31-latka podczas czynności powiedziała, że miała nadzieję, że nadchodzące święta spędzi jeszcze w domu" - czytamy w komunikacie Komendy Wojewódzkiej Policji z siedzibą w Radomiu.

 

Zatrzymana kobieta została przewieziona do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasądzoną karę pozbawienia wolności. 

adn/pgo/ Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie