Francja. Tragedia w Paryżu. Trzylatka zatrzasnęła się w pralce. Nie przeżyła

Świat
Francja. Tragedia w Paryżu. Trzylatka zatrzasnęła się w pralce. Nie przeżyła
Zdj. ilustracyjne/Wikipedia Commons/ 19Jakub96

Ojciec trzyletniej dziewczynki znalazł ją zatrzaśniętą w pralce. Stan dziecka był krytyczny. Na miejsce natychmiast wezwano pogotowie, jednak życia dziecka nie udało się uratować. W sprawie wszczęto śledztwo.

Do zdarzenia doszło w czwartek w jednym z mieszkań w Paryżu. Po wspólnej kolacji rodzice dziewczynki zauważyli, że ich córka zniknęła.

 

ZOBACZ: Poszukiwany listem gończym ukrywał się w... pralce

 

48-letni mężczyzna i 37-letnia kobieta przeszukali cały dom, ale trzylatki nigdzie nie było. Istniało podejrzenie, że dziewczynka mogła wyjść z mieszkania, dlatego na pomoc w poszukiwaniach dziecka wezwano członków rodziny oraz sąsiadów.

 

Około godz. 22.30 ojciec odnalazł nieprzytomną córkę zatrzaśniętą w pralce. Drzwi do maszyny były zamknięte, ale urządzenie nie było włączone.

Reanimacja nic nie dała

Stan dziecka był krytyczny. Na miejsce natychmiast wezwano pogotowie. Niestety, mimo prawie godzinnej reanimacji prowadzonej przez ratowników, trzylatki nie udało się uratować.

 

Policja poinformowała, że dziecko nie miało na ciele śladów pobicia, ani przemocy. W związku ze śmiercią dziewczynki wszczęto śledztwo, które ma wyjaśnić okoliczności tragedii.

 

ZOBACZ: Krzewy konopi indyjskich uprawiał… w pralce. Skrytkę odnalazła policja

 

Według służb najbardziej prawdopodobną przyczyną zgonu dziecka było uduszenie. Być może potwierdzi to sekcja zwłok, która została zaplanowana na najbliższe dni.  

 

Francuskie media informują, że małżeństwo z Paryża ma czwórkę innych dzieci, a zmarła dziewczynka zaledwie tydzień wcześniej obchodziła urodziny.

dk/pgo/ Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie